Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :)

Реших да преинсталирам лаптопа но съм изгубил диска с драйвери , искам да попитам дали може да се намери въпросния диск в интернет заедно с всички драйвери или трябва да се свалят по отделно в сайта на Lenovo.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте :)

Реших да преинсталирам лаптопа но съм изгубил диска с драйвери , искам да попитам дали може да се намери въпросния диск в интернет заедно с всички драйвери или трябва да се свалят по отделно в сайта на Lenovo.

То този диск със драйверите, най вероятно ще са поостарели малко.Не че няма да работят, но е хубаво да си винаги със най новите драйвери.

Така че тегли си от сайта на Lenowo.

А понеже и аз съм със Lenowo и знам че това помага много за намиране на драйвери.Можеш да си го инсталираш и да ти е винаги под ръка.

http://support.lenovo.com/en_US/detail.page?LegacyDocID=TVSU-UPDATE

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

То този диск със драйверите, най вероятно ще са поостарели малко.Не че няма да работят, но е хубаво да си винаги със най новите драйвери.

Така че тегли си от сайта на Lenowo.

А понеже и аз съм със Lenowo и знам че това помага много за намиране на драйвери.Можеш да си го инсталираш и да ти е винаги под ръка.

http://support.lenovo.com/en_US/detail.page?LegacyDocID=TVSU-UPDATE

Ще го инсталирам. Благодаря за отговора .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.