Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Cekods

Проблем с Nokia 2700c

Препоръчан отговор

Здравейте!Бих искал да се допитам до вас имам един проблем с телефонът ми : Nokia 2700 classic , проблема е следния. Тегля си приложението за мобилен Facebook на телефона пускам го , зарежда си и ми изписва следното : Allow network acces ? This application is not from a trusted supplier. цъкам Yes , така няколко пъти и накрая Network conection is requied. Please restard and allow the connection. Пробвах с настройките за WAP получих ги но резултат няма.. Прерових целия гугъл за информация но не намерих абсолютно нищичко :( Вероятно иска някакви настройки за самото приложение какво ли не знам затова се обърнах към калдата защото не веднъж съм си решавал проблемите с PC-то тука дано някой знае за какво става на въпрос и ми помогне ще съм му МНОООООООООООГО благодарен :). Забравих и да добавя после ми исписва : Do you want to go to web address : http://d.facebook.com/apperrror

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.