Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте.  Някой знае ли какво е състоянието на на таблетите, продавани уж на промоция в продавалник. Има 7,2 инчови за по 100-123 лева и такива по 9,2 инча за най-често по 169 лева?  Примерно този: http://prodavalnik.com/super-luks-9-2-tablet-titan-4-2-kameri-protsesor-1-5ghz-dual-quantom-q11-android-4-03-bg-menyu-i22574811 Навит съм да си купя такъв, но преди това моля кажете си мнението относно характеристиките и качеството им. Трябва ми предимно за сърфиране из интернет ивършене на работа- в смисъл- офис пакета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Състояние ново, до колкото пише в обявата. По-добре не си давай, парите на вятъра. П.п. Ако, искаш един добър таблет, които да ти върши работа погледни следния.: Asus MeMo Pad HD 7 Лека вечер Георги :-)

Редактирано от Малкия стар войник (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А само ако можеш да ми обясниш защо си пуснал две теми ?

Според мен е по-добре да не си купуваш подобни китайски чудесии. То дори и дисплея му ще е отвратителен ! Ще имаш проблеми с хардуера, бързо ще сдаде багажа и ще останеш просто разочарован

Редактирано от Атанас Пачов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Състояние ново, до колкото пише в обявата. По-добре не си давай, парите на вятъра. П.п. Ако, искаш един добър таблет, които да ти върши работа погледни следния.: Asus MeMo Pad HD 7 Лека вечер Георги :-)

http://www.pcstore.bg/bg/tablet-asus-memo-pad-hd-7me173x-1a020a.html#box-additional tozi?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, класи над китаеца е ! То дисплеите може и да са със една и съща резолюция както на китайският, само, че на китайският панела му е TN, а MemoPad-а е IPS ! Пък и само му виж хардуера на колко по-високо ниво е !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се замисля е така. .аз не разбирам много много от тия работи, ама не пише че има 3G модем, не знам как ще е с интернета !?!?? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом искате, и да има 3г трябва, малко повече да отворите протфейла си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като се замисля е така. .аз не разбирам много много от тия работи, ама не пише че има 3G модем, не знам как ще е с интернета !?!?? 

Eeeх...Ами наистина този модел няма GSM или 3G антена. Много си е добър таблета, но липсата на 3G наистина си е голям минус, особенно ако ще ви трябва. Ако искате да имате 3G, ще трябва да размотавате със вас по някакъв външен 3G рутер (преносим със литиево-йонна батерия) който можеш да си вземеш от оператора, дозаплащайки не-помня-колко-си . От виваком/ментел/глобус предлагат по някакви преносими Huawei и Alcatel рутери/модеми. Пъхаш си картата в него и готово. Пускаш си wi-fi на таблета и си избираш SSID-то на мрежата на рутера и си въвеждаш паролата. 

Другият вариант е просто ако имаш някакъв друг андроид телефон, ако поддържа 3G си пъхаш в него картата и си пускаш един hotspot и си готов. Желателно е телефона да поддържа над 3.6 mbps

Ако имаш някаква стара нокия със симбиан и wi-fi, можеш и нея да я използваш за таз работа. Теглиш си JoikuSpot за симбиан s60 и от нея си настройваш мрежичката. Всичките нокии които поддържат wi-fi си поддържат и 3g, като техните телефони 3g-то са високи класове - винаги над 7.2 mbps и на най-старата нокия без тъчскрийн като C5 например. Недостатъкът е, че мрежата е ad-hoc и не се поддържа от телефоните и някои таблети, но го поддържат всички лаптопи. За таблетите и телефоните зависи от wi-fi чипа

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

martin_kn18, като гледам ще си дадете парите на вятъра. Опитайте нещо по-стабилно и по-интересно от Андроид базираните фрагменти. В първия коментар споменавате 169 лв. за някакъв китайски WXGA боклук със замръзнал Андроид 4.0x. Ако имате бюджет около 300 лева, можете да си вземете лаптоп...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

martin_kn18, като гледам ще си дадете парите на вятъра. Опитайте нещо по-стабилно и по-интересно от Андроид базираните фрагменти. В първия коментар споменавате 169 лв. за някакъв китайски WXGA боклук със замръзнал Андроид 4.0x. Ако имате бюджет около 300 лева, можете да си вземете лаптоп...

Трета ръка може...Дърт. Ако има късмет, не до дупка износен.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм твърдо против да си взимаш такива безименни китайчета!

Аз си опатих, така че от опит ти казвам...само, че аз дадох 300лв.

Добре, че човека се оказ коректен, та ми върна парите.

Питах и КЗП - не могат да те защитят по никакъв начин, така че моят съвет е тези пари да ги вкараш като първоначална такса и останалото да го изплащаш на вноски.

Взимаш си едно Престижио или Ейсър и си свиркаш.

Поне ще знаеш, че имаш Таблет.

Редактирано от C.O.M.O.D.O (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ситуацията с повечето китайски измислици като тази в първия пост е "дайте ми нож да се гръмна". По-добре въпросния Asus - и да няма вградена 3G връзка, може да се ползва с нет от телефон (много от Android-ските телефони могат да работят като точка за достъп) или от външен 3G модем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ти трябва таблет с 3G - http://karat-service.net/bg/product/735/tablet-prestigio-multipad-2-ultra-duo-8-0-3g-pmp7280c3g-bk-duo.html или http://www.pic.bg/tableti/Asus/laptop-asus-fonepad-me371mg-1i035a-87179 освен това и двата можеш да ги ползваш и като телефони

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://prodavalnik.com/huawei-mediapad-7-lite-nov-i31551351 . . kvo shte kajete. .mai za sega se spiram na nego .. 

2.1 Писането на български език с кирилица е задължително. Теми и съобщения, написани на латиница, само с главни букви или със заместени символи вместо Ч-4, Ш-6 и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз си взех едно таблетче Леново от "червения" мобилен оператор... за по 11 лв. на месец общо излиза някъде около 260лв. Прилично се държи, има 2 СИМ слота и определено бих казал че си заслужава. Удобен е при пътуване определено.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.