Премини към съдържанието
jesmin

Предлагат бирена вана за красива кожа в Чехия

Препоръчан отговор

Най-новата туристическа атракция на Чехия са ваните с бира и ароматични треви, съобщи АФП.

Почитателите на пенливата напитка могат да се излегнат във вана, пълна с бира, и едновременно с това да изпият няколко халби в Чодова Плана.

От дълго време единствените туристически атракции в района бяха ресторантите, предлагащи традиционна кухня и казаните за варене на бира.

Сега обаче шестте балнеоложки курорта се опитват да привлекат още туристи, като предлагат необикновените вани с бира.

Онези, които са изпробвали новото изкушение, твърдят, че бирата влияе много добре на кожата и я прави мека като коприна.

Удоволствието да се топнеш за час във вана, пълна с бира, и да изпиеш халба от златистата течност без консерванти, струва 550 крони (около 20 евро).

Източник: http://www.dnes.bg/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мен ме излъгаха преди години и си плакнах с бира косата, уж да я подхранвам, пък тя стана на пръчки и един такъв фейшън аромат се получи...Та от тогава съм си взела урок да не хабя ценния материал за глупости. Предпочитам да изпия една студена бира ( хм...с 20 евро колко бири мога да си купя ;) ), ако може и пържени картофи :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Най-новата туристическа атракция на Чехия са ваните с бира и ароматични треви, съобщи АФП.

Почитателите на пенливата напитка могат да се излегнат във вана, пълна с бира, и едновременно с това да изпият няколко халби в Чодова Плана.

От дълго време единствените туристически атракции в района бяха ресторантите, предлагащи традиционна кухня и казаните за варене на бира.

Сега обаче шестте балнеоложки курорта се опитват да привлекат още туристи, като предлагат необикновените вани с бира.

Онези, които са изпробвали новото изкушение, твърдят, че бирата влияе много добре на кожата и я прави мека като коприна.

Удоволствието да се топнеш за час във вана, пълна с бира, и да изпиеш халба от златистата течност без консерванти, струва 550 крони (около 20 евро).

Източник: http://www.dnes.bg/

Ооооо,веднага отивам и няма да се плакна ами ще си попийна ;):speak:laugh.gif

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това си е кощунство, да хабиш бирата за къпане и за коса. Бирата е за пиене в големи количства и за създаване с много услия на прословутото по цял свят "бирено коремче"! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Това си е кощунство, да хабиш бирата за къпане и за коса. Бирата е за пиене в големи количства и за създаване с много услия на прословутото по цял свят "бирено коремче"! :)

Хм...за първото изречение съм много съгласна, но и дамите ли да правим бирено коремче :angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Истинските фенки - ДА. Това обикновенно са силни и мустакати българки, които подражават във всички отношения на Бай Ганьо. Виждал съм и ще виждам макар че са на изчезване :) (а какво ръкостискане имат..)

А сериозно не знам да ти кажа честно, въпреки че ако пиеш колкото един мъж по пътя на логиката би трябвало да има същият ефект.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.