Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам нужда от мненията и професионализма ви, за да постигна това, което искам.

Склонен съм по скоро към AMD процесорите, но въпреки това съм отворен за предложения, обърнете внимание на компонентите, на които съм се спрял и изкажете мнение!!! Благодаря предварително :))

Моля не компетентните да не коментират!

post-341947-0-65116500-1379846158_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако се набляга на видеообработка бива въпреки че с тоя умрял монитор не е много удачен избор. Видеото е минимума колкото да разцъкваш всичко. Захранването е гадно  Passive PFC.

Смени го с Active PFC модела. А ако е за игри процесора с FX-6350 а видеото с HD7790. Може и по-добре ако не държиш на толкова скъпа кутия и се резне едната плочка рам.

Количка

Публикувано изображение

Редактирано от naruto (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BB Код:

GB B75M-D3V /B75/LGA1155

I5-3470 /3.2G/6MB/BOX/LGA1155

4G DDR3 1600 SILICON POWER

500GB WD SATA 6GB/S 7200/16MB

SAPPHIRE HD7870 GHz EDITION 2GB GDDR5 BULK

CM K350 W/600W PSU

SHARKOON SKILLER GAMING USB

ASUS DRW-24B5ST/SATA/BLACK

A4 XL-747H 3-FIRE LASER GAME

Общo: 1 109.70 лв. с ДДС + LED Dell 23'' U2312HM IPS, Wide, DVI, Черен - 332.99 лв.

Обща стойност: 1442.69 лв. с ДДС - Количка

Превиших бюджета с 42.69 лв. но по късно ако закупиш записвачката и по евтини периферия влизаме в бюджета от 1400 лв. Имай в предвид че Intel бие AMD в игри!

Успех с избора!

Редактирано от Mr. BeaN (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук е с 1ТB HDD

Линк

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Тук е с 500GB HDD

Линк

Редактирано от SLI™ (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASROCK 970 PRO3 /AMD970/AM3+
AMD FX-6300 /3.5G/X6/BOX AM3+
POWER COL AX7870 2GBD5-2DHE/OC
4GB DDR3 1600 A-DATA
1TB WD Caviar Blue 7200rpm 64MB SATA3 WD10EZEX
23 LG 23EA63V LED IPS
ASUS DRW-24B5ST/SATA/BLACK
FD CORE 3000 USB3 ATX BLACK
PSU SEASONIC SS-430GB BRONZE

Обща стойност - 1 368.81 лв. с ДДС

Оптимална конфигурация, без да е рязано от кутия, захранване, твърд диск, видеокарта и т.н. По-нататъка се добавя още една плочка RAM. Без мишка и клавиатура, защото са личен избор а и въпрос на удобство.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за това че отделихте от времето си! :)

Последен въпрос надежден ли е този сайт, от който давате линкове?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за това че отделихте от времето си! :)

Последен въпрос надежден ли е този сайт, от който давате линкове?

Да.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето до къде я докарах:

http://nikem-bg.net/cart/45021p1r48711p1r47669p1r47671p1r47426p1r48582p1r47524p1r46784p1r48560p1rf.html

http://sofiacomputers.net/ram-pamet-ceni-opisanie.php?id=6398

дайте мнение ще проработи ли?

Редактирано от Vasil Parakosov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ужас...! За същите пари имаш 23 инчов качествен монитор който е на промоция още 4-5 часа - LED Dell 23'', Wide, DVI, Черен U2312HM и предложения с (ако е за игри се насочи към Intel Core i5) i5 + HD 7870... Конфигурацията че ще проработи ще проработи но след година,година и нещо ще започне да спада откъм производителност за рзлика от и5 + хд 7870. Поне в комбинацията с ФХ+ 7790 1ГБ да беше вкарал отделна кутия и захранване...

Аз не мога да разбера хем ви се предлага(за това пускате теми) и отново за същия бюджет бутате сухи компоненти...

ПП: Сумата излиза към 1310 а темата пише че е до 1400. 

За доставката повече от 50лв. няма да идат.

ППП: Ако съм те засегнал с нещо се извинявам! Просто много ми е чудно как се стига до такива резултати след като има прилични машини за същата сума.

ПППП: Ако бюджета е променен добре е да го споменеш(колко може да отделиш максимално с доставка).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

интересно как ще бъде на същите пари :Д на половина РАМ наполовина ХДД и без периферия и даже пак надхвърля 1400 да не говорим за доставка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

интересно как ще бъде на същите пари :Д на половина РАМ наполовина ХДД и без периферия и даже пак надхвърля 1400 да не говорим за доставка

Предложението на naruto,techmaniac(оставил ги е по избор) и моето са с периферия. А за харда все трябва от нещо да се реже за производителността! М/у изобщо нямаш нужд от 8ГБ РАМ на този етап ако не си някой програмист...Писал си за доставката но това трябваше да го напишеш още на 22.09.2013. По онова време всеки различно предлагаше и трябваше да знаем от кое да кръц кръц и от кое не за да изцедим оптимума! А ти сега казваш че не били с 500ГБ, 8ГБ рам и така нататък предложенията...

Излиза че подценяваш предложенията ни... и малко по сериозно моля!

През последните 3-4 месеца форума е бъкан с fake topics и нищо чудно тази да е такава....

ПП: Между другото какво стана с темата "Нова конфигурация на приятел." а? 

Цитирам: Нова конфигурация на приятел.

Към колегите: Мисля че няма повече какво да пиша по темата! То мисълта на авторa/ите(едва ли в мн. число) и писането си подсказват каква е темата!

Лека вечер!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.