Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам голям проблем с рутера,защото от днес вече неможе да се свърже с интернета.. Незнам какво му стана,но напоследък винаги си чаках по 20 мин. докато се свърже , а днес никакъв го няма... Свързва се за секунди и пак се губи връзката,дори и в настройките не ме пуска,реснах го от копчето зад рутера,но без резултат... Има ли някакъв начин да се пробвам да го оправя или нов рутер ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моят направи АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ номер преди 20 дни.. Дори успя да се закрепи за няколко минути, префлашнах го - поработи няколко часа и в момента в който го изключих от тока - пак същото.. Накрая ми писна...

Моят съвет е - купувай нов :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшно несполучлива серия на D-link. Разкарвай го на часа.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тия нали патят от адаптери доколкото разбрах ? аз имам такъв но не го ползвам от 1/2 години , не ми е създавал никакви ядове а като знам че навремето дадох 60 лева за него :( Ако имаш начин да пробваш с друг адаптер ...... 5 волта е да знаеш .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно,може ли да ми препоръчате някой рутер до 50-60 лева поне ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Ясно,може ли да ми препоръчате някой рутер до 50-60 лева поне ?

TP-Link841, TP-Link941.Погледнете, има много теми по този въпрос в този подраздел.

Тия нали патят от адаптери доколкото разбрах ? аз имам такъв но не го ползвам от 1/2 години , не ми е създавал никакви ядове а като знам че навремето дадох 60 лева за него :( Ако имаш начин да пробваш с друг адаптер ...... 5 волта е да знаеш .

За рутер говорим другарю!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За рутер говорим другарю!

Така де , същите доколкото знам си имат проблем с адаптера ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.