Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

ew0ny15

Проблем с HP 625 Notebook

Препоръчан отговор

Днес си изтеглих PES 2014 и когато пусна да играя мач по терена се изписват някакви черни триъгълници и немога да ги махна, а и когато играя WRC2 също има триъгълници както по колата така и по пътя те са различни или сини или черни или прави чертии черни по екрана... ето характеристиките на моя лаптоп HELP!!! :X Публикувано изображение

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Днес си изтеглих PES 2014 и когато пусна да играя мач по терена се изписват някакви черни триъгълници и немога да ги махна, а и когато играя WRC2 също има триъгълници както по колата така и по пътя те са различни или сини или черни или прави чертии черни по екрана... ето характеристиките на моя лаптоп HELP!!! :X Публикувано изображение

Като гледам средна оцека 3.7 дава Windows Index. Вероятно слабото звено е видеокартата на лаптопа, които така и не разбрахме. Пък и съм далеч от мисълта, че лаптопите и нетбуците са предвидени за игри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С тия 2 гиги рам...пък и не каза какво е видеото.По всичко личи, че проблема е в лаптопа.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Първо видео драйвера да се преинсталира. Второ - да се погледне дали не прегрява и дали не е задръстен с прах. Все с банални въпроси ли ще караме, че сте много важни да не можете да ползвате търсачката?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хей, имах същия лаптоп и е пълна трагедия, не го мъчи с игри защото тоя лаптоп се тормози достатъчно много и с обикновено браузвъне в нета. Има и голяма вероятност да го прегрееш с тези игри. Лаптопа в YouTube дига 80C, и защитата не гаси лаптопа, а си оставя да работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа в YouTube дига 80C, и защитата не гаси лаптопа, а си оставя да работи.

Това така, защото макс. температура на процесора е по-голяма. На моя Атлон е 105 градуса. За три години, само 2 пъти се беше изключвал(термозащита), иначе като цъкам разни игрички, тип Crysis, Dirt3 или Assassins Creed процесора си стига до 90-95 градуса, обаче не се гаси, а само почва да влачи, което е нормално, тъй като е свалил тактовата честота на ядрата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа е почистен,преди загравяше и се изключваше, но му купих охлаждане и се оправи.Видео картата ми е ATI Mobility Radeon HD 4200 Series .... Ако някой ми намери драйвери ще съм му много благодарен, че аз немога :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Търсете драйвери в сайта на производителя на лаптопа.По точният модел на машината ще си намерите драйверите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това така, защото макс. температура на процесора е по-голяма. На моя Атлон е 105 градуса. За три години, само 2 пъти се беше изключвал(термозащита), иначе като цъкам разни игрички, тип Crysis, Dirt3 или Assassins Creed процесора си стига до 90-95 градуса, обаче не се гаси, а само почва да влачи, което е нормално, тъй като е свалил тактовата честота на ядрата.

Сляп ли си ? или на такъв се правиш... Ако видиш картинката ясно пише WIndows 7 Ultimate

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.