Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте от няколко дена компа ми забива първо веднъж на ден , а вече и по 2-3 пъти на ден без видима причина ...  с windows xp sp3 съм и е на 20 дена -от инсталацията. ето характеристиките : CPU AMD Athlon XP, 1466 MHz (11 x 133) 1700+ Дънна платка :    QDI KuDoz 7E/333X  (6 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio) ram DIMM2: Kingmax MPXC22D-38KT3R-FNA  512 MB PC3200 DDR SDRAM  (2.5-3-3-7 @ 200 MHz)  (2.0-2-2-5 @ 133 MHz) Видеокарта: NVIDIA GeForce2 MX 100/200  (64 MB) HDD: HDS728080PLAT20  (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) Мисля че е от рам-а  но не съм сигурен ,имам, и още една платка с 270 мб  та местих я на различен слот и без нея даже пробвах и пак си забива ... просто не виждам видима причина каквото трябва драйвери ъпдейти съм сложел , харда произвидителноста е 67 % а състоянието му е 100 % няма лоши сектори и т,н. Не ми се дават пари пак да го нося на ремонт по-ще е добре да му взема ново дъно рам, и процесор. Просто искам да озная Причината каква е и как да се поправи ако можете да помогнете с нещо пишете благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте от няколко дена компа ми забива първо веднъж на ден , а вече и по 2-3 пъти на ден без видима причина ...  с windows xp sp3 съм и е на 20 дена -от инсталацията. ето характеристиките : CPU AMD Athlon XP, 1466 MHz (11 x 133) 1700+ Дънна платка :    QDI KuDoz 7E/333X  (6 PCI, 1 AGP, 3 DIMM, Audio) ram DIMM2: Kingmax MPXC22D-38KT3R-FNA  512 MB PC3200 DDR SDRAM  (2.5-3-3-7 @ 200 MHz)  (2.0-2-2-5 @ 133 MHz) Видеокарта: NVIDIA GeForce2 MX 100/200  (64 MB) HDD: HDS728080PLAT20  (80 GB, 7200 RPM, Ultra-ATA/133) Мисля че е от рам-а  но не съм сигурен ,имам, и още една платка с 270 мб  та местих я на различен слот и без нея даже пробвах и пак си забива ... просто не виждам видима причина каквото трябва драйвери ъпдейти съм сложел , харда произвидителноста е 67 % а състоянието му е 100 % няма лоши сектори и т,н. Не ми се дават пари пак да го нося на ремонт по-ще е добре да му взема ново дъно рам, и процесор. Просто искам да озная Причината каква е и как да се поправи ако можете да помогнете с нещо пишете благодаря.

Определено оперативната памет е малко като количество, и машината започва да супва по твърдия диск.

Редактирано от techmaniac (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми се дават пари пак да го нося на ремонт по-ще е добре да му взема ново дъно рам, и процесор. Просто искам да озная Причината каква е и как да се поправи ако можете да помогнете с нещо пишете благодаря.

Изобщо не помисляй за такива операции - машината ти е набор може би а и части само втора употреба .

Тоя компютър ако се използва за офис програми и за слушане на МР3 ще си върши перфектно работата но ако го използваш и за нет :no-no: фейзбуци , клипчета от нета - абсурд и остава да кажеш чи има и антивирусна .

Събирай пари за нов , тоя отдавна трябва да е до гюма .

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изобщо не помисляй за такива операции - машината ти е набор може би а и части само втора употреба .

Тоя компютър ако се използва за офис програми и за слушане на МР3 ще си върши перфектно работата но ако го използваш и за нет :no-no: фейзбуци , клипчета от нета - абсурд и остава да кажеш чи има и антивирусна .

Събирай пари за нов , тоя отдавна трябва да е до гюма .

Определено оперативната памет е малко като количество, и машината започва да супва по твърдия диск.

!-во 500 или 700 мегабаита не са малко . проблема е от скоро преди съм бил само с 512 мб и е нямало забиване , но както и да е. 2-ро не го товаря само 1 скайп и мозила най-вече ползвам и това ми коства 350 mb с windowsa , но аз нали имам още 250 друга платка. така че не е заради малкото количество. :) 3-не нямам антивирусна но и с антивирусна е работел и то с 512 мб рам и не ми е правел проблем. но благодаря все пак за отговорите. Няма да е нов комп , но ще му взема нова дънна платка и процесор двуядрен и 2 гига рам което ще е достатачно .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

!-во 500 или 700 мегабаита не са малко . проблема е от скоро преди съм бил само с 512 мб и е нямало забиване , но както и да е. 2-ро не го товаря само 1 скайп и мозила най-вече ползвам и това ми коства 350 mb с windowsa , но аз нали имам още 250 друга платка. така че не е заради малкото количество. :) 3-не нямам антивирусна но и с антивирусна е работел и то с 512 мб рам и не ми е правел проблем. но благодаря все пак за отговорите. Няма да е нов комп , но ще му взема нова дънна платка и процесор двуядрен и 2 гига рам което ще е достатачно .

Добре но говорите в минало време, а новите програмите са лакоми за ресурс. Да не говорим за флашове, браузери, и т.н....

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А компютърът ти забива, тоест замръзва картината и нищо не можеш да направиш по въпроса или забива и се рестартира със син екран?Проверил ли си кабелите да не са се разместили нещо, особено тези към хард диска и огледал ли си дъното за надути кондензатори?

Редактирано от Daredevil_666 (преглед на промените)
  • Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да е нов комп , но ще му взема нова дънна платка и процесор двуядрен и 2 гига рам което ще е достатачно .

Да добавим и ново захранване , рам памет и хард диск - нали не се надяваш стария 12/13 годишен да върши работа и то какво остана - кутия . Човек , от тая стара машина всичко може да се очаква .

Скайп - не повече от 3.8 версия , мозила ... 3.6 ли беше - някоя стара и забравяш флашчетата .

Не си обяснил какво е забиването - колегата по горе те е питал , временно замръзване , син екран със грешка която трябва да споделиш , рестартиране и тн.

ПП. казваш че е работил и с 256 рам , верно е и при мен идват такива - ама да не съм аз после тоя който ще работи с него :) От кога са забиванията , някаква промяна да си правил по хардуера ? добавял рам и тн.

Редактирано от jonov (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А компютърът ти забива, тоест замръзва картината и нищо не можеш да направиш по въпроса или забива и се рестартира със син екран?Проверил ли си кабелите да не са се разместили нещо, особено тези към хард диска и огледал ли си дъното за надути кондензатори?

Да замръзва картината и нищо немога да направя освен рестарт. Няма надути кондезатори. Ами кабели те към хард диска са уж наред , но забелязах , че един кабел който е към единият вентилатор под видео картата е скъсан но върви пак с същата си скорост. Немога да го свържа пак щот е къс.

Да добавим и ново захранване , рам памет и хард диск - нали не се надяваш стария 12/13 годишен да върши работа и то какво остана - кутия . Човек , от тая стара машина всичко може да се очаква .

Скайп - не повече от 3.8 версия , мозила ... 3.6 ли беше - някоя стара и забравяш флашчетата .

Не си обяснил какво е забиването - колегата по горе те е питал , временно замръзване , син екран със грешка която трябва да споделиш , рестартиране и тн.

ПП. казваш че е работил и с 256 рам , верно е и при мен идват такива - ама да не съм аз после тоя който ще работи с него :) От кога са забиванията , някаква промяна да си правил по хардуера ? добавял рам и тн.

забиванията са от поне 10-15 дни бях разместил еднат аплат на друг слот за рам и бяха изчезнали за 3-4 дни . но пак се появиха и то по 3-4 пъти на ден което е много.... Не съм добавял , нищо бях пробвал един стар хард дали става за флашка и това е всичко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествай рама с memtest. Почисти контактната пластина да не си я замърсил без да искаш с прах.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще трябва да тестваш с програми от хирен РАМ и хард , като плочките с рам паметта се тестват една по една , Хубаво е и да ги почистиш и слотовете също , новата която си добавил си я пъхнал в прахоляка предполагам .

Но такова замръзване на картината ме навежда на хард - колегата ви посъветва да огледате именно неговите кабели .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще трябва да тестваш с програми от хирен РАМ и хард , като плочките с рам паметта се тестват една по една , Хубаво е и да ги почистиш и слотовете също , новата която си добавил си я пъхнал в прахоляка предполагам .

Но такова замръзване на картината ме навежда на хард - колегата ви посъветва да огледате именно неговите кабели .

Направех тест на РАМ-а с memtest86 4.3.3 -с изключена OS , и след завършване на теста изписа " PASS COMPLETE! No errors found pres...(esc) to exit. Щом няма грешки по време на тестването това най-вероятно казва , че проблеми не се крие в Рам-а и пластините съм ги почистел с прахосмукачката даже. НАправех и тест на хард диска ето 3- снимки . 1-от HDD SENTIEL. http://prikachi.com/images.php?images/970/6589970e.jpg , 2-hd tune - SMART- http://prikachi.com/images.php?images/973/6589973J.jpg 3- hd tune -error scan- http://prikachi.com/images.php?images/976/6589976M.png  .. изкарах и му вкарах кабелите наново и Както виждате на снимките няма лоши сектори. Има проблем с crc грешките Само и с произвидителноста която е ограничена на 33 mb/s а хард диска подържа и до 3000 mb/s направех тест . Откаде тогава идва това забиване много странно. Също да питам за произвидителноста да я направя ли на максимум-а и дали ще е проблем това ако го направя?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що не вземеш направо да смениш кабела на диска ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за лентовия кабел за данни ли казваш да сменя ?

Да .

ПП. И още нещо , сам ли е диска на кабела и ако е вързано и сд устройството го откачи .

Редактирано от jonov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Диска си е самичък закачен dvd-то е на другия кабел . след като изкарах и вкарах кабела за диска но хубаво го натиснах за сега ден 2-ри не ми е забило , но аз вече реших да си търся дъно малко рам и ново охлаждане друго защото е DDR и слаб е самият комп и нямам шанс да мина на друга OS освен xp . Няма смисъл да харча повече пари подир него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма смисъл да харча повече пари подир него.

Не наливай повече пари за ремонти и ъпгрейди (подобрявания) на тоя компютър. 

Гледам че парите на са ти в излишък, та kарай за сега така докато издъхне тотално. 

Или друг вариянт е да го продадеш докато все още работи и парите от продажбата да ги добавиш към тия които си приготвил за новите части.

Имам един подобен на твоя - Pentium 4   2.66МХз,  512 МБ ДДР РАМ,   8 ГБ хард.

Публикувано изображение

За нет, скайп, мейл, да си сложа снимките и малко текстови файлове си е ОК. 

Е че не е бърз не е, но мен това не ме притеснява.

Всъщност аз не използвам него. Държа го като резервен комп, ако случайно с другия стане нещо.

произвидителноста да я направя ли на максимум-а и дали ще е проблем това ако го направя?

По-добре недей. Да не го презориш нещо. Той и без това работи сигурно на предела на своите възможностти при тая преклонна възраст. Понеже си мисля че увеличаване на производителността ще бъде чрез увеличение на оборотите на шпиндела. Отделно гдето ще ти се увеличи шумът ако се вдигнат оборотите.

Няма смисъл да харча повече пари подир него.

Не си ми наблизо, иначе бих ти подарил една от тези, за да не набутваш повече пари в сегашния. 

Публикувано изображение

Подариха ми ги предната седмица. И те са горе долу на възрастта на твоя (2004  - 2006), но двата крайните сребристите са с двуядрени Атлони  х2 3800+,   х2 4200+ и леко ще живне системата

P.S. и в мазата се търкалят сигурно още десет такива.

Редактирано от julienalexandrov (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

даа това и ще правя на части ще го продавам , дъното и всичко което е по него без HDD I ЗАХРАНВАНЕТО. Аз колкото пари дадах по -ремонти и подмяна на части нов щях да взема ама нямам пари. Затова ще продам и взема по-съвремени и ми обещаха подарак 2 ядрен процесор интел пентиум 2х3.20 . Самo ще взема ново охлаждане -CPU , и рам + записвачка ще ми трябва моята я купех 2 пъти я ползвах и вече ни чете ни записва набутах се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бързай с охлаждането,твоето може и да става за новият процесор.Записвачката наложителна ли е?

Редактирано от onogondur (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ми е наложителна тя най-накрая ще купя windows install може и с флашка нали ? А за охлаждане ми казаха ,че ще трябва друго за процесора ..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

7 се инсталира много лесно от флашка. XP е друга бира и не винаги става успешно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

даа това и ще правя на части ще го продавам , дъното и всичко което е по него без HDD I ЗАХРАНВАНЕТО. Аз колкото пари дадах по -ремонти и подмяна на части нов щях да взема ама нямам пари. Затова ще продам и взема по-съвремени и ми обещаха подарак 2 ядрен процесор интел пентиум 2х3.20 . Самo ще взема ново охлаждане -CPU , и рам + записвачка ще ми трябва моята я купех 2 пъти я ползвах и вече ни чете ни записва набутах се.

Не бързай с новото охлаждане. Те тия процесори си вървят с охлаждане, освен ако някой не си го извади от дъното и ти го даде.А тоя процесор като ти го подарят, гледай да е в комплект с дъно.  Записвачката не я отписвай. Нищо чудно да не правиш нещо както трябва. Аз имам една такава, дето бе отписана. При мен си проработи от раз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не бързай с новото охлаждане. Те тия процесори си вървят с охлаждане, освен ако някой не си го извади от дъното и ти го даде.А тоя процесор като ти го подарят, гледай да е в комплект с дъно.  Записвачката не я отписвай. Нищо чудно да не правиш нещо както трябва. Аз имам една такава, дето бе отписана. При мен си проработи от раз.

ок няма а намерех за 40 лв обурудвано дъно с двуядрен интел пентиум 3.06ghz , видео карта вградена рам 512 мб , + охлаждането му и мисля да си го взема това. А windows 7 поне ще върви ли на DDR дъно с поне 2 гб рам и двуядрен процесор ? плс отговороте за да зная  П.С : Забиването мисля че разбрах откаде идва от драйвера на видео картата като сложа от майкрософт драйвер няма проблем ама като сложех по нов от nvdia мина малко и веднага замръзна картинат аи това казва , че е от драйвера !!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Абе точно 3,06 май няма двуядрен :) може и да бъркам но все пак това което ще взимаш какво мислиш да правиш с него ? - игри :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ок няма а намерех за 40 лв обурудвано дъно с двуядрен интел пентиум 3.06ghz , видео карта вградена рам 512 мб , + охлаждането му и мисля да си го взема това. А windows 7 поне ще върви ли на DDR дъно с поне 2 гб рам и двуядрен процесор ? плс отговороте за да зная  П.С : Забиването мисля че разбрах откаде идва от драйвера на видео картата като сложа от майкрософт драйвер няма проблем ама като сложех по нов от nvdia мина малко и веднага замръзна картинат аи това казва , че е от драйвера !!!

Това да не е първият Пентиум с HT? Аз търся отдавна такъв за мое старо дъно, като най-производителен за платформата, с която разполагам. Все пак това е едноядрен процеср, използващ технологията Hyper Treading. За 40 лева не ми се вярва да са ти предложили нещо от рода на E6600,  защото само за процесора биха искали толкова. Така, че уточни точно за коя платформа става въпрос. Аз тоя Пентиум го търся, за да видя точно тия неща - дали ще върви добре Win7  и дали най-сетне старата ми GF7600GT няма да бъде спъвана. Сега имам един P4  на 2.66 GHz,  който съм клокнал до 3.4 GHz,  но трудна работа да върви Win7. Всъщност, не съм пробвал, но със стария Селерон, който се различава само по по-малкото кеш - 128КБ вместо 512КБ, два пъти бе пълен провал. Много тегава работа. Затова търсех месеци наред P4 3.06 GHz,  но накрая се задоволих с тоя на 2.66 GHz. Вярно, добър процесор за времето си, но неговото време бе 2002-2003 година ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това да не е първият Пентиум с HT? Аз търся отдавна такъв за мое старо дъно, като най-производителен за платформата, с която разполагам. Все пак това е едноядрен процеср, използващ технологията Hyper Treading. За 40 лева не ми се вярва да са ти предложили нещо от рода на E6600,  защото само за процесора биха искали толкова. Така, че уточни точно за коя платформа става въпрос. Аз тоя Пентиум го търся, за да видя точно тия неща - дали ще върви добре Win7  и дали най-сетне старата ми GF7600GT няма да бъде спъвана. Сега имам един P4  на 2.66 GHz,  който съм клокнал до 3.4 GHz,  но трудна работа да върви Win7. Всъщност, не съм пробвал, но със стария Селерон, който се различава само по по-малкото кеш - 128КБ вместо 512КБ, два пъти бе пълен провал. Много тегава работа. Затова търсех месеци наред P4 3.06 GHz,  но накрая се задоволих с тоя на 2.66 GHz. Вярно, добър процесор за времето си, но неговото време бе 2002-2003 година ;)

има орязан windows 7 а  за това дъно и процесор става дума всичко си е обурудвано. аз ще добавя рам още и готово http://prodavalnik.com/prodavam-oborudvano-dno-samo-za-sofiya-i31283561

Редактирано от vanko929 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от transcend92
      със Intel 2300 съм ядрата стигат до 65 градуса
      със един вентилатор на кутията съм 
      това става когато играя игри 
      играя Fortnite, PUBG със Nvidia - 1050ti 4gb 
      PC кутия е на Raidmax Vortex V4 404WBG
      ето и снимки

какво трябва да направя за да не стига тези температури докато играя
      имам опция за още 3 вентилатора 
      2 x 120 мм (опционален, отпред)
      1 x 120 мм (опционален, отгоре)
      ако сложа тях ще си реша ли проблема ?

• от Nikola Berchev
      В деня на Великата жертва да помислим за себеотрицанието в името на Всеобщото добро, а не на личните или групови интереси, и за Богочовека, който е винаги със нас, макар и не всички да го приемат, но всички ще се изправят пред него когато настъпи мигът.
      ХРИСТОС

За Неговото естество светът все още спори:
      Дали е Божи  Син, Адепт или Благословен Учител.
      Но да познае Истината може само този,
      Който по Пътя трънен на “Голгота” вече е преминал.

Със мисията си да носи на Земята Благодат
      Той неведнъж, в различни облици, сред хората е слизал,
      когато Златният телец със своята отровна смрад
      сърцата вкаменени на човеците от Бога е закривал.

Той слезе сред света, ала светът Го не прие,
      Макар и че очакваха от много векове Спасител.
      Възвърна правото на грешните човеци да са Богове,
      След като праотците им напуснаха позорно Святата Обител.

Като достоен син, със силата на своя Бог-Баща
      Извърши много чудеса и хиляди нахрани.
      Над морските вълни и ветрове показа си властта
      След като тръгна сам и ученика си да ходи по вода покани.

На тънещите в мрак и смъртна сянка даде Светлина.
      На унижените и страдащите отреди блаженство.          
      Отдавайки живота си  на кръста, победи смъртта.
      Показа пътя стръмен към духовно съвършенство.

Да бъде винаги със нас, до края на века, ни обеща
      Ако успеем да обичаме и своите, и враговете.
      И към Живота вечен, в “Царството Небесно”, Тесните врата
      Ако на гладните и жадните от своето дадете.

Руган, бичуван и с венец от тръни увенчан
      С “Прости им, Отче!”се изправи пред тълпата.
      Ала чедата блудни Израилеви за вечен срам
      Се бяха врекли за слуги на Сатаната.

Сега Те чакаме отново и ще те следваме, Владико,
      Защото Ти си Пътя и Живота, и Истината свята.
      И ще те срещнем пак с “Осанна”, ала без “Разпни го”
      Издигнал меча на Духа, за вечен мир и радост на Земята.
    • от Калин Карабойчев
      Здравейте приятели,
      На 14.04.2018г. Kaldata.com става на 15 години!
      Точно преди 15 години започнахме нашата „Мисия“, която в много моменти през тези години ни се е струвала „невъзможна“, но благодарение на Вас винаги сме намирали сили и начини да продължим напред.
      Вие направихте Kaldata.com най-големия и посещаван технологичен портал в България. През тези години Вие, нашите 250 082 потребители създадохте 158 652 теми в нашите форуми с 3 083 989 отговора в тях. Благодарение на вас, толкова много хора намериха решение на компютърните си проблеми. За тези години ние пък успяхме да публикуваме 126 121 новини и статии и да ви информираме за всичко, което се случва в необятния технологичен свят. Благодарим ви, че сте с нас през всичките тези години!
      Искаме да благодарим на всички наши потребители, клиенти, партньори и приятели, които ни се довериха и продължават да са с нас през годините. Обещаваме, че и занапред ще следваме вярната посока на развитие, така че всички вие, в нито един момент да не се замисляте дали сте направили правилния избор.
      Тук е мястото да благодарим и на тези, които са ни критикували през годините, защото и ние не сме безгрешни, а градивната критика ни показва допуснатите грешки и ни помага да ставаме все по-добри.
      Сега идва и нашия ред да кажем „Наздраве“ и да почерпим вас – нашите потребители.
      Хубаво е, че имаме празник, но още по-хубавото е, че в нашия празник участвате и всички вие – нашите потребители, клиенти, партньори и приятели, а също и празника не е само рожден ден, а рожден месец!
      Много ни се искаше персонално да почерпим всеки един наш потребител, но парти за 250 082 човека трудно можем да организираме … затова намерихме формулата да почерпим всички, като Ви подарим безплатен шест месечен VIP абонамент за нашия сайт, който можете да вземете по всяко време от днес до края на месец април.
      Със своя VIP Абонамент получаваш:
      Форум без никакви реклами.  5 пъти повече точки репутация, с които да гласуваш.  Табелка Специален потребител под аватара си.  Възможност да съхраняваш до 1000 лични съобщения в пощата си.  Специален различен цвят на ника ти, който те отличава от останалите.  До 50 мегабайта пространство за прикачване на файлове.  Използваш търсачката без да чакаш между честите търсения.  Възможност да отваряш и затваряш своите теми.  2 снимки, 3 линка и 5 реда в подписа ти.  Възможност да създаваш теми с Анкети в тях.  Възможност да прикачваш файлове към личните си съобщения.  Не чакаш между честите изпращания на лични съобщения. Достъп до специален VIP форум, в който можеш да се включиш в дискусии с администрацията на форума относно нововъведения и нови услуги касаещи целия сайт и форум. През целия месец април всеки, който желае може да се почерпи и да вземе своя VIP абонамент безплатно тук.
      Благодарим Ви, че сте с нас!
    • от achilles_tw
      Здравейте, ще си взимам нов комютър и искам съвет от къде да го взема, от къде ще ми бъде най евтино също така помощ при избора на части. Видеокартата искам да бъде на Nvidia, а процесора на Intel. Ще го използвам предимно за игри. Искам да добавя само, че последният ми компютър беше от джар и съм много разочарован от тях имах много проблеми с конфигурацията и с тях, бяха ми сложили дори несъвместими дъно и процесор пълна идиотщина. Така че за зглобяването ако може от самия сайт от който се поръчват частите да стане или да ми дадете някакъв съвет къде да ми го зглобят, мисля че бих се справил и сам но ме е страх да не прецакам нещо! Мерси предварително колеги ! 
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.