Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам един много гаден проблем с GTA IV. Като вляза да играя виждам колите и хората стои ми черен екран все едно че съм изстрил контурите но нищо друго! Играл съм играта и преди но съм нямал такъв проблем.И още нещо немога да си променя резолюцията на играта. Моля ви помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и снимки

Моля някой да ми помогне с Patch и Crack 1.0.3.0 съм

post-340817-0-77681600-1380284759_thumb.

post-340817-0-77503300-1380284773_thumb.

post-340817-0-82105600-1380284783_thumb.

post-340817-0-99141200-1380284790_thumb.

post-340817-0-31887000-1380284800_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето и снимки

Моля някой да ми помогне с Patch и Crack 1.0.3.0 съм

Пробва ли да си инсталираш най-новите драйвъри за видео-картата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен това се получаваше,защото бях с доста слаба видео карта.Кажете какъв процесор и видео карта имате.А също сложили ли сте най-новите драйвъри?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами лаптопа ми е силен Процесора: Intel® Core i5-2450M CPU @ 2.50 GHz  2.50 ram:4Gb  видео карта: 1Gb c Windows 7 съм не съм го преинсталирал от 16.10.2012 г. :D да не е заради това ? Ако преинсталирам Windowsa ще стане ли ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Петич, като гледам тази липса на текстури и фреймовете, които показва фрапс (в случая между 40 и 45), си задавам въпроса, дали ще можеш да вдигнеш и 25 при нормално положение на нещата и ще си струва ли да играеш при ужасен лаг?.

Съвет от мен: не ти препоръчвам да я играеш на лаптоп, защото GTA IV е много опасна игра за лаптопи - не един лаптоп се е споминал след яко геймене на тази игрица.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Доколкото знам, GTA 4  има доста пачове. Та в тоя ред на мисли инсталирал ли си ги всички и по-точно, инасталирал ли си изобщо някой от тях? Аз подобни проблеми имах и имам с Far Cry 1, която в зависимост от пачовете работи и с различен хардуер. Например на старата ми щайга последните пачове са проблемни, докато на новата е обратно.  Имах и подобни проблеми с S.T.A.L.K.E.R. CoP,  но ползвайки вграденото видео в i5-3570. Та пак да попитам, сигурен ли си че играеш с правилната видеокарта? 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз бях така, оправи се когато инсталнах пач 1.0.7.0 и вс. си дойде на мястото. Опитай.

Сложи този  пач:

И аз бях така със пачовете 1.0.3.0 1.0.4.0 и останалите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nvidia Graphics family му е видеокарата и не е 1 ГБ! Знам я виждал съм го лаптопа... 512мб е... 64бита е :) Просто ъпдейт на драйвърите и пач 1.0.7.0 и си готов :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Nvidia Graphics family му е видеокарата и не е 1 ГБ! Знам я виждал съм го лаптопа... 512мб е... 64бита е :) Просто ъпдейт на драйвърите и пач 1.0.7.0 и си готов :)

Джани моля ти се -_- Фр-та сме -_- ЗА видеокартата ми съм сигурен че е 1gb -_- и е 64бита -_- Просто Windows-a ми е на 2 години :@ и лаптопа ми има само 500 гб хард диск което не стига за игрите които аз имам е стига де ама се претоварва :D Ааа и Джани когато си взех лаптопа и си инсталирах GTA 4 нямах никакъв лаг -_-

Редактирано от Petio Stefanov Surbinski (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хмм опитах по всички начини които ми посочихте но никой от тях не помогна. Да инсталирах си patch 1.0.7.0. Но всичко което ми е трябвало е било youtube :) Ето и клипа който ми помогна https://www.youtube.com/watch?v=NV3hxKj6xEs!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.