Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Видео:ASUS EAH3850X2 Series

Процесор:AMD Phenom 9650 Quad-core (2.3ghz)

Рам:2x2gb kingmax 1066mhz

Доста игри ми насичат възможно ли е да е от процесора?

Мисля, че ако му боцна по хубав процесор ще оправи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нов компютър ти трябва. Видеокартата ти също е слаба, паметта е старата DDR2, процесора макар и с 4 ядра е стара архитектура с ниска производителност, така че ако искаш да играеш новите игри без проблем си приготви към 700-800лв. за нови дъно, процесор, RAM и видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

A замислял ли си се, че насичанията всъщност може да са от двуглавата видеокарта?  Нормално е при новите игри да получаваш по-малко кадри и от там по-отчетливо да се забелязват микронасичанията. Ако имаш възможност, пробвай с едночипова видеокарта от калибъра на тая 3850X2,  за да разбереш къде точно е проблема. Друго, което може да направиш е да подмениш старите драйвери на видеокартата, ако не си го направил вече. С последните версии АМД би трябвало да са оправили микронасичанията. Поне такава информация излезе в нета. Колкото и да е слаб процесора, в момента на пазара се продават и по-слаби от него в ценовия диапазон 100-150 лева. А тая карта не би трябвало да е спъвана от точно тоя процесор. Според мен проблемът е точно в микронасичанията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Видео:ASUS EAH3850X2 Series

Процесор:AMD Phenom 9650 Quad-core (2.3ghz)

Рам:2x2gb kingmax 1066mhz

Доста игри ми насичат възможно ли е да е от процесора?

Мисля, че ако му боцна по хубав процесор ще оправи.

Смени видеокартата! Тази хем е лакома, хем нископроизводителна, а и не поддържа DX 11!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, смени видеокартата на първо време и като видиш, че новите игри продължават да насичат ще смениш и останалите компоненти. ;)

Редактирано от Людмил (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.