Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Ъпсурт

Помощ в избора на смартфон:

Препоръчан отговор

Здравейте, колеги. ;) Старият ми телефон - Нокиа 5530 тотално изтрещя, не му работи тъча заради годинките в моите ръчички, и вече си плаче за нов. Тъй като в Глобул няма значение кога ти изтича договора, явно вече можеш, когато си поискаш да си вземеш телефон с договор на изплащане. Та, искам да поразпитам по-компетентни хора от мен какъв телефон да си взема, тъй като тотално съм спрял да следя какво става с телефоните. Търся симпатично телефонче, с що-годе голям дисплей, за джиткане в нета - сайтове, фейс, игрички и приложения, музика и филми и читава камера. Да не е от най-скъпите телефони от рода на Айфоните, но и да не е от най-първобитните. :) Както споменах имах доста време Нокиа 5530, и съм адски доволен, даже съм фен на Нокиа. :) Споделете мнения, приемат се и предложения с други операционни системи, различни от Симбиан. В друг форум ми предложиха HTC Desire 500, SONY Xperia L и LG Optimus L9 P760. Като най-много ми хареса HTC-то май :cant believe: . Също така искам да попитам как се справят Лумниите и става ли този Уиндоус за телефони? Благодаря. :lick lips:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един глас за XPERIA. Работил съм с XPERIA NEO и мога да кажа, че е "железен" телефон.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък ще ти препоръчам Лумиите, от Lumia  800 нагоре. Уиндоус-а си е идеален за телефони, само където няма толко много приложения като Андроида например. Но всичко което си изброил, го има !!! Зависи все пак какви игри играеш, защото ги няма всичките. Аз имам 920, и дълбоко ти го препоръчвам.

Камера прави уникални снимки, а оптичния стабилизатор при видеото върши перфектна рабора, сърфиране (експлорера зарежда нечовешки бързо), страхотен екран,достатъчно памет (32ГБ)  и телефона стои много добре в ръката.

Но каквото и да вземеш, го вземи от някой он-лайн магазин ( мога да ти препоръчам някои от които съм мн доволен) , ще ти излезе много по ИЗГОДНО!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам характеристиките, ХТЦ-то го вади най-голям. Разгледай и това LG - http://www.mobilebulgaria.com/mobiles/3381/lg-optimus-g

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за предложенията, имам ги впредвид, а нещо по-евтино да ми предложите? :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за предложенията, имам ги впредвид, а нещо по-евтино да ми предложите? :)

Nokia Lumia 520.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като гледам характеристиките, ХТЦ-то го вади най-голям. ...

Като гледам хартиените характеристики, HTC  е с по-слабо GPU, за сметка на четириядрения процесор, което е относително предимство... Останалото е горе-долу еднакво.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5363&idPhone2=5623

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз пък ще ти препоръчам Лумиите, от Lumia  800 нагоре. Уиндоус-а си е идеален за телефони, само където няма толко много приложения като Андроида например. Но всичко което си изброил, го има !!! Зависи все пак какви игри играеш, защото ги няма всичките. Аз имам 920, и дълбоко ти го препоръчвам.

Камера прави уникални снимки, а оптичния стабилизатор при видеото върши перфектна рабора, сърфиране (експлорера зарежда нечовешки бързо), страхотен екран,достатъчно памет (32ГБ)  и телефона стои много добре в ръката.

Но каквото и да вземеш, го вземи от някой он-лайн магазин ( мога да ти препоръчам някои от които съм мн доволен) , ще ти излезе много по ИЗГОДНО!!!

И аз изчаках приятел да си купи Lumia и да видя как е преди да си купя и аз. Е мога да кажа, че не съм доволен. Без приложения за едните offline карти ли да се купуват тези Lumia? Иначе са бързи, грешка нямат, но без приложенията на някой Android са си селянин сравнен с човек от бъдещето...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Lumia 520/720 са перфектни. И не е вярно,че няма приложения-има ги,просто не са чак в такова количество. Ами дай сега заради количеството само Android да ни е в главата. 

На мен WP ми харесва много повече-доста по-красива OS,по-бърза,няма лаг и забавяне,контролира си процесите добре (при Android всички приложения си се стартират когато им е кеф,остават в паметта и хабят батерия).

Като цяло-WP.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.