Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,един приятел мисли да си купува лаптоп и ми каза че иска да му вървят gta 4,call of duty black ops 2 или там както се пише и евентуално ако излезе gta 5  да му върви ,дава 1200,1300 лв ? Някакви съвети ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 1200 лева трудна работа. Да не говорим че ще му стопи сегментите точно за 2-3 месеца чрез постоянно прегряване. По-добре мислете с твоя приятел за настолна конфигурация. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-близо от това до игрите за 1300 лв. няма да стигнеш. Лаптоп за игри е 1,5-2K+. Всичко останало ще се стопи за година.

П.П. Темата не е за този раздел.

Редактирано от Тодор. (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам за раздела,и аз до колкото знам за гейминг и т.н е по-добре настолен компютър,а някой съвет за компютър ? За тези пари ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам за раздела,и аз до колкото знам за гейминг и т.н е по-добре настолен компютър,а някой съвет за компютър ? За тези пари ?

Периферия трябва ли? Могат ли да се ползват части от стара конфигурация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Периферия,мисля че не му трябва,а за части,мисля че го иска нов,не да си го сглобява,примерно някой готов за тея пари ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.