Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

valyo_93

С каква карта пазарувате от ebay.com

Препоръчан отговор

знам че трябва да са mastercard или visa но приемат ли дебитни карти

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз ползвам виртуална виза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така виртуална.Аз искам да имам карта в която няма пари и ако искам да купя нещо си внасям в картата необходимата сума и го плащам и пак да няма пари вътре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така виртуална.Аз искам да имам карта в която няма пари и ако искам да купя нещо си внасям в картата необходимата сума и го плащам и пак да няма пари вътре.

Ако имаш такава карта, просто питай в банката, там са най-компетентни..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

мерси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

От една "зелена" банка (да не я рекламирам) си поръчах да ми направят Виртуална Виза. Тя е без  магнитна лента или чип. Може да се пазарува само онлайн с нея. Прикрепена е към разплащателна сметка в банката. През онлайн банкирането се прехвърлят пари от разплащателната сметка, плаща се в интернет, след което остатъка връщаш в разплащателната сметка. Изключително удобно е от гледна точка на това, че дори някой да открадне данните на картата, нищо не може да направи с нея. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.