Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Значи, в един сайт за чат няма да казвам име един ме заплаши, че ще ми спре интернета, и след известно време ми го спря или го забави и аз незнам точно, но нещо направи, та въпроса ми е как може да стане това в сайт как вижда ип то и как може да го флудне, ако изобщо го е флууднал или нещо друго, сайта не е негов, и ми е странно как е видял ип то, с динамично ип съм, ако прави флууд, след рестартирване на ип то и смяна дали ще има проблем? Дайте ми някакво разяснение не съм изобщо запознат, и ми стана интересно, какво друго освен флуудване може да направи..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IP-то са ти го видяли през cmd.Като въведат една команда и виждат последните IP-та с които са се свързали(вие нали сте си чатили).Не знам,но предполагам,че има някакъв начин да ти флоодвад,но щом си си го реснал не знам как го правят.Може би чрез мак адреса,но не знам.Ами друго освен това могат да ти влезнат в компа чрез една програма,но това е по-сложно :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не след като си го реснах не ми прави проблем, въпроса ми е дали наистина като се рестартира ип то вече няма начин да стане подобен гаф. И Това не е в скайп, а в сайт с чат вътре има доста хора как е разбрал ип то, все едно тук да види някой ип то на всеки потребител? Просто, искам да знам, дали, ако е флуудване, след ресване на ип смяна няма как да го повтори и дали може да направи нещо повече, до колкото знам не може ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не след като си го реснах не ми прави проблем, въпроса ми е дали наистина като се рестартира ип то вече няма начин да стане подобен гаф. И Това не е в скайп, а в сайт с чат вътре има доста хора как е разбрал ип то, все едно тук да види някой ип то на всеки потребител? Просто, искам да знам, дали, ако е флуудване, след ресване на ип смяна няма как да го повтори и дали може да направи нещо повече, до колкото знам не може ?

Казах ти как го е разбрал.С една команда в cmd.И предполагам,че не може да ти направи нищо повече(предполагам).Бъди спокоен :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За тази команда знам за скайп ама все едно тук сега като пишем или на ЛС да се види може ли пак?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами щом чатите през сайт, би трябвало трафикът между двамата ви първо да преминава през този сайт и така ИП адресите на потребителите да не са видими за другите потребители. Друг вариант е този сайт само да върши работа колкото да направи P2P връзка между чатещите, но тогава пък трябва да се инсталира чат софтуера на всеки компютър. Затова си задай въпроса към поддръжката на въпросния сайт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може много неща да ти направят, ако имаш отворени портове и уязвими услуги може и достъп да имат до компютъра. ама се съмнявам да има знанията въпросния човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.