Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

dinque

Нов лаптоп - Не ми открива видео картата

Препоръчан отговор

Здрасти , писах ония ден по този въпрос и след няколко ваши мнения , пробвах всичко възможно , но проблема си остава.

Преди няколко дни си взех ейтова нещо :  http://www.technomarket.bg/products/09130358/acer-aspire-v3-772g-nx-m9vex-001-gold . След няколко теста на сравнително по-стари игри установих ,че всичко върви единствено на вградената карта : Intel® HD Graphics 4600 . Външната карта - NVIDIA GeForce GT 750M , ми я зачита и ми показва като опция навсякъде , дори си пише , че всичко е по реда си с нея в контрол панела и. 

Какво пробвах до сега :

-Пробвах с windows7 и 8 ;

-инсталирах най-новите драйвъри от сайта ;

- дадох disable  на вградената карта в device manager за да ми зачита само външната (тогава пък въобще не ми тръгнаха игрите , все едно нямам видео карта)

-От control panel-а на NVidia-та сменях дали да е автоматично или конкретно high performance - никва промяна , продължава да си кара на слабата карта.

Моля помагайте..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.