Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

algor

Цветан Василев успя да притисне Дойче веле

Препоръчан отговор

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Жалко за Иван Бедров.

Еми Барух не ми харесваше много-много заради стила си, но Иван пишеше страхотни статии.

Още миналата седмица, като стана ясно какво е станало направо  си изтървах лулата...... 

А когато последно цитирах статия от DW тук, в нашия форум, получих следния отговор : 

Да бе, на дойче лъже ли маже ли да верваме. Преди дваесе и няколко години уж повервахме и виж до къде ни доведе....

от тогава спрях.

не виждам смисъл някак си.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля че това трябваше отдавна да стане ... Отдавна следя дойче веле, но от месеци статиите за България са меко казано сякаш напълно едностранчиви  , нещо което според мен не би трябвало да е така....

Световните медии, дори Дойче веле насочват хората, макар и по-тънко и не толкова профанската като българските .. имам чуството че независимата журналистика е подложена на натиск, особено по някои световни теми...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.