Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Може би звучи налудничево от заглавието, но мисля че нямам видео карта... проверих по 100 начина на Windows XP съм! Забелязах, че някои игри не ми тръгват, но преди са тръгвали. И е описано, че е хардуерен проблема. Проучих в интернет и видях теми в които се споменаваше ъпгрейтване на драйверите.

Определено не ми се вярва, че това е възможно и че нямам видео карта. Преди да прейнсталирам 10 пъти компютъра съм 200 % сигурен, че имаше видео карта. Изтеглих програмата EVEREST ULTIMATE проверих по-подробно, но нищо не откривам. Дори, чрез RUN пробвах името на видео картата не е написано. Какво означава това? За 1 месец съм сменил Windows 7, VISTA, Linux Ubuntu, УСУ и други... Да не би проблема да е в това? Преди имах видео карта и се показваше, а относно хардуера нищо не съм ръчкал. Компютъра е слаб за това избрах XP, по принцип има няколко годинки но при мен върви още. Моля погледнете и снимката която е прикачена. Ще се радвам да помогнете!

без име.bmp

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я си кажи хардуера да видим за какво става на въпрос. Мисли малко. Как може да смениш 5 ОС и чак сега да постваш темата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я си кажи хардуера да видим за какво става на въпрос. Мисли малко. Как може да смениш 5 ОС и чак сега да постваш темата.

Характерискиките ли имаш в предвид?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Характерискиките ли имаш в предвид?

Кажи са марката на дъното, за да видим какви драйвери си свалял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хардуера ми е най-слабата странa. Ето ти снимка от самата програма - http://prikachi.com/images/25/6592025M.jpg

Ами има видео карта. Пише си го.  ATI Radeon HD 3450. Може драйвери да липсват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами има видео карта. Пише си го.  ATI Radeon HD 3450. Може драйвери да липсват.

Значи имало бре, пробвах с други програми и от самия уиндоус не ги намират...

Дай снимка от Device Manager

http://prikachi.com/images/45/6592045m.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи имало бре, пробвах с други програми и от самия уиндоус не ги намират...

На каква резолюция ви е дисплея в момента? Ако има проблем с драйвера на видеото, може Windows да ползва нещо вградено по дъното (вероятно резолюцията ще е доста ниска). Проверете това, за което SLI е споменал също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На каква резолюция ви е дисплея в момента? Ако има проблем с драйвера на видеото, може Windows да ползва нещо вградено по дъното (вероятно резолюцията ще е доста ниска). Проверете това, за което SLI е споменал също.

Така е, всеки пък когато инсталирам уиндоус резолюцията ми е на 800 на 600 пиксела... Правя я на 1280 на 1024 така е нормалната, също така и с по-ниска резолюция обаче игрите не се пускат... Имам и проблеми с флаш плейъра което става почти винаги, определено мислех че е от ОС но явно е хардуерен проблема..

Видео

Сега виж името на Дънната платка

http://prikachi.com/images/64/6592064g.jpg

Ако може дайде някакви драйвери които да изтегля. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много оооо-та :) Имаш видео. Изключително слабо е. Поради това е нормално игрите вече да не вървят. Има не малка вероятност просто картата, която вероятно с години не е профилактирана, вече доста по-лесно да прегрява и да се стига бързо до съобщението за проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Големи благодарности, всичко върви на 6 !

Но, нямам звук... аудиото не ми работи

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Пешеходецът
      Здравейте !
      Искам да попитам за мнение относно качеството на дънните платки произведени от MSI. С какво биха привлекли  купувач в сравнение например с ASUS. Гледал съм класации на лаптопи от марката MSI  и общото мнение, че са на топ ниво, но не знам как стоят нещата с дънните платки.
    • от BluePower
      USB Портовете не ми работят ето и снимка

• от Xristis Games
      Здравейте,
      Имам следния проблем. Компютъра ми е старичак, но постоянно добавям някоя част за да се подобри и преди седмица си купих процесор. Първият процесор с който е купен компютъра беше Intel Pentium 4 (HT 640) и му взех Intel core 2 duo E8400 и реших да го сложа, но след като го сложих и нямах картина и перките на компютъра се въртяха много силно. По интересувах се и едно момче ми каза, че дъното не ми поддържа FSBto което в случая е 1333мхз. Сложох на другия ден един друг процесор който е Pentium E5700, но с FSB 800мхз и пак не подкарва картина ...      Като си върна стария процесор и всичко си тръгва... От какво може да е това? (Биос ъпдейт? Ново дъно?) Благодаря предварително!
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.