Премини към съдържанието
MITKO 123

Проблем при инсталирване на Windows 7.

Препоръчан отговор

Така имам следният проблем, когато стартирам инсталирването още от началото избирам език/ език на клавиатурата и т.н. след това като натисна '' Install Now '' или Инсталирай сега

ми изписва ето това съобщение : http://prikachi.com/images/330/6593330B.png и не мога да си го инсталирам както трябва, ако някой знае по каква причина излиза това съобщение да пише.

П.С. Не разбирам много така, че не ме съдете :D.

Ако ви трябват други снимки казвайте.

Редактирано от MITKO 123 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На снимката виждам,че в момента имате Уиндоус. Да не би през него да опитвате да инсталирате нов? Ако е на същият дял,така не се прави.Не се прави,и ако е на друг дял.Ще трябва да стане от БИОС и след рестартиране.Обяснете какво налага преинсталирането и ново копие на Уиндоус ли ще правите?

Ако не знаете как да преинсталирате,защо не погледнете в нета,има доста нагледни инструкции.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На снимката виждам,че в момента имате Уиндоус. Да не би през него да опитвате да инсталирате нов? Ако е на същият дял,така не се прави.Не се прави,и ако е на друг дял.Ще трябва да стане от БИОС и след рестартиране.Обяснете какво налага преинсталирането и ново копие на Уиндоус ли ще правите?

Ако не знаете как да преинсталирате,защо не погледнете в нета,има доста нагледни инструкции.

Точно това се опитва да направи колега.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами попринцип знам как се преинсталирва но почна да ми прави проблеми, преди си го правих с рестарт на компа, но сега нещо не ми се получава...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

това го намерих в нета,тъй че не знам дали ще свърши работа,но хората са доволни http://www.techtalkz.com/windows-7/515981-enable-disable-bitlocker-drive-encryption-windows-7-a.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами попринцип знам как се преинсталирва но почна да ми прави проблеми, преди си го правих с рестарт на компа, но сега нещо не ми се получава...

Така както си започнал, единствено можеш да приложиш само поправка.

И то трябва да е със същият Windows.

Ще имаш нова ОС.

Ето за какво говоря:

http://www.sevenforums.com/tutorials/3413-repair-install.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така както си започнал, единствено можеш да приложиш само поправка.

И то трябва да е със същият Windows.

Ще имаш нова ОС.

Ето за какво говоря:

http://www.sevenforums.com/tutorials/3413-repair-install.html

Ако може ще ми кажеш ли как да дейстам при рестарт, защото вече не ми е както преди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постващия да каже първо защо иска да преинсталира WIndows. Понеже ама никак не е в час с инсталиране или преинсталиране да си извика човек или да занесе компютъра на сервиз.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Постващия да каже първо защо иска да преинсталира WIndows. Понеже ама никак не е в час с инсталиране или преинсталиране да си извика човек или да занесе компютъра на сервиз.

Добре ами преди как си го преинсталирах ? сега просто не става или съм забравил, не можах да обясня стъпките както трябва но просто не мога да обяснявам иначе си го знам :D искам да го преинсталирам защото отдавна не съм просто ей така за профилактика и защото ми стана бая бавен. това е

Благодаря ето това исках благодаря отново за бързото отговаряне пекани сте мерси много надявам се да го оправя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Страшен си Митак, даже си те сложих в подписа.Дано не ме съдиш за авторско право! :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре ами преди как си го преинсталирах ? сега просто не става или съм забравил, не можах да обясня стъпките както трябва но просто не мога да обяснявам иначе си го знам :D искам да го преинсталирам защото отдавна не съм просто ей така за профилактика и защото ми стана бая бавен. това е

Благодаря ето това исках благодаря отново за бързото отговаряне пекани сте мерси много надявам се да го оправя.

Ако компютъра е бавен, проблема може да е от друго естество. Може да има вирус или да е натоварен с излишен софтуер. Преинсталацията на Windows може да не реши проблема. И ако си забравил как се прави, питай. Поискай линкове или уроци, а не пипай без да знаеш какво правиш. 

Разбира се, не го казвам да те нападам, просто искам да ти спестя главоболията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Радвам се, че има и такива '' хейтъри '' който да ни нервят но мерси, че писа поне нещп  хейтър :D ся напусни плииисс.

говоря за оня който '' ще го съдя за авторско право '' :D:D:D:D

emo всъщност не исках да питам заради такива като оня иначе благодаря на всички помогнахте ми много

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.