Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте приятели! нормални ли са тези напрежения на компютъра, тоест това което подава захранването ми

post-68046-0-89953100-1380027662_thumb.j

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина са такива, то наистина не са нормални, но най-вероятно става някаква грешка в отчитането. Най-добре да се проверят с волтметър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако на 12V - ти дава 4,86V то би трябвало компютъра въобще да не се включва. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отвори страничния капак и с мултицет измери какви са напреженията от молекса.

Жълта+черна са 12 волта , червена+черна 5 волта.За 5 минутки работа :)

Редактирано от Костадин_91 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте приятели! нормални ли са тези напрежения на компютъра, тоест това което подава захранването ми

2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много странно заглавие на тема. Няколко пъти го четох, докато разбера за какво иде реч. Жалко, че не мога да цитирам точно него. Авторе, оправи си заглавието, че ще ти се смеят първолаците. Ако не можеш, помоли модераторите любезно за тази цел.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.