Премини към съдържанието
just_a_fil

Инсталиране на приложения за Android 4.1

Препоръчан отговор

Samsung Galaxy Duos I8262  със Android 4.1 Jelly Bean. Въпроса ми е следния инсталирах си Micro SD карта 8 Gb може ли да настроя приложенията да се инсталират на карта памет и как се прави ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung Galaxy Duos I8262  със Android 4.1 Jelly Bean. Въпроса ми е следния инсталирах си Micro SD карта 8 Gb може ли да настроя приложенията да се инсталират на карта памет и как се прави ?

Не съм запознат с въпросният модел телефон, но ако няма такава функция то тази програма със сигурност ще се справи.Притежава куп полезни неща, включително и месетне на приложения.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не съм запознат с въпросният модел телефон, но ако няма такава функция то тази програма със сигурност ще се справи.Притежава куп полезни неща, включително и месетне на приложения.

Мерси за съдеиствието инсталирах си приложението и като се прибера ще го поразуча!!!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нямате root права, най-вероятно няма да стане. Каква е причината да искате да местите приложения на SD? Вътрешната памет е малко, или... ?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А когато си купувам карта памет за него ( понеже тази ми е временно предоставена ). Какво трябва да гледам при покупката?

Ако нямате root права, най-вероятно няма да стане. Каква е причината да искате да местите приложения на SD? Вътрешната памет е малко, или... ?

Общата памет на смартфона е 8 Gb. Като без да съм му инсталирал или теглил нещо имаше 4 Gb свободни. Мисълта ми е след като инсталирам картата по обемистите приложения да ги инсталирам в картата е не в паметта на телефона. 

Редактирано от just_a_fil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте отново ами инсталирах ZDbox но няма разлика пак не ми позволява да преместя приложение от вградената памет към СД картата. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eми в настройки - приложения-на сд-карта там местиш приложенията ,които ти позволява да преместиш .Моя е на английски език и ако е на твоя на английски език значи е setting>apps>on sd card  и там местиш тези ,които можеш .

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

така така инсталирах следното приложение App Mgr III и съответно програмата автоматично ми отсява приложенията които могат да бъдам местени на SD! След като опитам да ги преместя ми изписва следното... "Устройството няма реална външна памет или тя е емулирана. Функцията за преместване на приложения на SD може да не се поддържа от това устройство."

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам, без да го руутнеш няма да станат нещата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дам, без да го руутнеш няма да станат нещата.

Какво представлява рутването опасно ли е и въобще да го правя ли или Не!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е в гаранция устройството ви и не разбирате какво вършите, не ви препоръчвам да правите руутване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това означава да придобиеш superuser права на устройството като цяло.Не ти препоръчвам да го правиш, след като не знаеш за какво става въпрос.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е в гаранция устройството ви и не разбирате какво вършите, не ви препоръчвам да правите руутване.

Смартфона е във гаранция на около месец и ако ща го руттвам определено няма да е от мен! Въпроса ми е руттването вредно ли е за устроиството или операционната система? За руттването ако все пак реша да го направя ще потърся специализиран сервиз!

Редактирано от just_a_fil (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смартфона е във гаранция на около месец и ако ща го руттвам определено няма да е от мен

В интернет има достатъчно информация кое как се прави, но винаги има риск.

Тук ще откриеш информация, какво е руут, как се прави и какви са опасностите.

Успех!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Root означава да си администратор и да имаш администраторски права  .Можеш да прочетеш за какво става дума за root и за какво служи https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joeykrim.allaboutroot&hl=bg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Моя още на 2-рия ден го рутнах,не понасям тези ограничения.Ако можех и бутлоудера щях да му отключа.Махнах всичкия пълнеж,който искаш не искаш ти набутват.Горещо препоръчвам рут на всеки андроид,а и ънрута става с 2 клика.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как мога да гледам филм със субтитри на телефона? Инсталирах си BSPlayer отваря ми филма но файла със субтитрите не прочита

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А как мога да гледам филм със субтитри на телефона? Инсталирах си BSPlayer отваря ми филма но файла със субтитрите не прочита

mx player

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

mx player

Е супер 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.