Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

wlyl0pez

Търся съвети за лаптоп до 1200-1300 лева.

Препоръчан отговор

Здравейте. Търся си лаптоп в посочения ценови диапазон. Задължително трябва да е от Техномаркет, тъй като ще бъде купен на изплащане. Знам че предложенията ще са огранчени тъй като е само от едно място, но все пак. Ето на това за сега съм се спрял: Lenovo Z500 , който определя горната граница на бюджета.

Ще го ползвам за всичко като игрите НЕ СА приоритет, но все пак да не е много зле в това отношение.

Благодаря предварително на всички!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Търся си лаптоп в посочения ценови диапазон. Задължително трябва да е от Техномаркет, тъй като ще бъде купен на изплащане. Знам че предложенията ще са огранчени тъй като е само от едно място, но все пак. Ето на това за сега съм се спрял: Lenovo Z500 , който определя горната граница на бюджета.

Ще го ползвам за всичко като игрите НЕ СА приоритет, но все пак да не е много зле в това отношение.

Благодаря предварително на всички!

HP Probook 4540s - Може би оптималният избор. Макар и от не най-актуалното поколение процесори Ivy Bridge, i7 3632М е един от най-бързите. Все пак е с 4(+4) ядра. Видеокартата е сравнително добра. Достатъчно адекватна за "игрите НЕ СА приоритет".  Серията е доста по-качествена от Павилиън сериите, и евтините варианти на други компании. Ревю. Екрана е матов, което също е плюс. Допълнителни неща, които може би е хубаво да отбележа, е че хората наоколо във форума вероятно ще се оплачат от техно-магазините в отношение на сервиз, както и ще споменат, че не само там са чували за "лизинг" и "изплащане". :) Надявам се да съм бил полезен. :) ПС: Леновото също не изглежда зле като характеристики. Дори има хибриден хард диск, който е доста по-бързичък от стандартните. Процесора е същото поколение като HP-то, но е i5.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

HP Probook 4540s - Може би оптималният избор. Макар и от не най-актуалното поколение процесори Ivy Bridge, i7 3632М е един от най-бързите. Все пак е с 4(+4) ядра. Видеокартата е сравнително добра. Достатъчно адекватна за "игрите НЕ СА приоритет".  Серията е доста по-качествена от Павилиън сериите, и евтините варианти на други компании. Ревю. Екрана е матов, което също е плюс. Допълнителни неща, които може би е хубаво да отбележа, е че хората наоколо във форума вероятно ще се оплачат от техно-магазините в отношение на сервиз, както и ще споменат, че не само там са чували за "лизинг" и "изплащане". :) Надявам се да съм бил полезен. :)  

Това HP с този процесор ще е като печка ми се струва, аз не бих го препоръчал. Леновото, което авторът е постнал не е лошо, но видеокартата ще ти е излишна.Лизинг се предлага и от Лаптоп.бг, ПС стор, Ардес , а там има доста хубави модели.Ако си готов да пазаруваш от тях мога да пусна няколко интересни предложения

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съглсен с горното - независимо че държиш да е от там - почти всяка фирма ти предлага лизинг онлайн, така че това според мен не е проблем ( и определено разширява избора ти от модели )

По отношение на моделите от Пробук сериите - определено са по-добри от споменатото Леново и пример за това е и този модел:

- HP ProBook 450 H6P53EA - 3-то поколение Core i7, хубаво видео ( дори за игри ), по-здрав и надежден корпус, матов екран и пр. ( настрана подаръка принтер )

Вече ако държиш на мултимедийна машина, това също са хубави решения ( макар и по-слаби като конструкция от НР-то ):

- Dell Inspiron 15R 5520 - тук голям плюс са 5-те години гаранция, с която идва модела

- Asus VivoBook S550CB-i5 - интересен модел с тъч екран, операционна система и доста читави параметри

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вкъщи имаме един 3632M, в Inspiron 5520, охлаждането се държи адекватно. Държи 45-50 при браузване. На гейминг стои доста далеч от максималните температури при които се изключва лаптопа. Щом брат ми още не го е стопил... :)  Това разбира се е друг лаптоп, друга марка, друга серия. Все пак се съмнявам, че при нормално използване ще има проблем че е i7.  Варио.бг мисля че също предлагат лизинг, а и имат доста интересни намаления понякога. Заслужава си да се хвърли едно око на сайта според мен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Oк БЛАГОДАРЯ на всички. Явно ще ми трябва още малко време да решя и да разгледам online магазините.

Предложенията, които давате са наистина добри.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ThinkPad Edge E530c I5 процесор, който смятам, че ще ти е напълно достатъчен, прилична видеокарта, 750 гб хард, матов дисплей и УНИКАЛНА батерия. ThinkPad Edge E530c Отново I5 процесор, но тук е с вградена видеокарта за сметка на SSD.HDD-то е с 250 гб по-малко

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така след като отново прегледах предложените модели и няколко други прецених, че това е най-добрият вариант.

HP Probook 450.

Поръчан и вече пътува, така че мога да кажа само едно голямо Благодаря за съветите!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честит да ти е !

Честито и със здраве да си го ползваш :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.