Премини към съдържанието
bigpott12

Помощ за ъпдеит на псп

Препоръчан отговор

Здравей те!
Имам psp1001, .Хаквано ми е доста одавна софтуера е - 5.50 GEN-D2.
Нямам проблеми с някои игри, но други като ги пусна ме изхвърля и ми изписва различи проблеми.Казаха ми че трябва да си инсталирам нов фирмуер или нещо такова, но не разбирам и затова моля да ми обясните ще се реши ли проблема от новия фирмуер и ако да как да го инсталирам ! 
Ако е удобно да ми обясните по- подробно, защото не съм в час.
МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Носиш го на човек, който се занимава с такива неща, за да не се простиш  PSP-то. Като го оправи ще може да си го използваш както трябва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Emokostov,но затова ще ти искат пари.Е по-добре сам да си го го ъпдейтнеш.Много е лесно напиши в youtube там има много такива видеа.

Редактирано от KaldataX (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с Emokostov,но затова ще ти искат пари.Е по-добре сам да си го го ъпдейтнеш.Много е лесно напиши в youtube там има много такива видеа.

Да парите са проблема,Също съм малко скаран с английският език заради това не гледам в youtube а питам тука.Ако знаете помогнете :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.