Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, от както сложих втора видео карта (7850) за crossfire, забелязвам че във Battlefield 3 fps на моменти пада много повече от преди а трябва да е точно обратното. Преди на High нямах много ниско FPS а сега даже мисля че е по-ниско от преди, а ако играя на ultra още повече. Четох че може да е CPU bottleneck ама едва ли i5-2500 ще е проблем. Машината ми е тази от подписа.

Редактирано от Deadway (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А замервал ли си точно колко е ниско това fps? Да не би да имаш проблеми с микронасичания? Поставил ли си последните драйвери, които оправят проблемите с микронасичанията при CF?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А замервал ли си точно колко е ниско това fps? Да не би да имаш проблеми с микронасичания? Поставил ли си последните драйвери, които оправят проблемите с микронасичанията при CF?

Ами изтеглих 13.9 но не съм ги слагал. В момента съм със 13.4 Иначе едно 10fps +/- надолу ги има на моменти което води до насичане което се забелязва.

Редактирано от Deadway (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами сложи новите драйвери и виж как ще са нещата. При CF  FRAPS  може да ти показва много кадри, но реално не всички се изобразяват или се изобразяват за много кратко време. Така, че може и визуална заблуда да е според мен. Затова попитах, дали си замервал. Пробвай с едната и с двете карти и сравни резултатите точно, записвайки с FRAPS.  А ако наистина са по-малко кадрите, единственото за което се сещам е това, че съвсем скоро AMD  уж оправиха проблемите с CF.

Редактирано от Кико (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, ще сложа новите драйвери като се прибера по обед и ще пиша тук дали има промени.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж http://www.kaldata.com/forums/topic/216474-проблем-с-игри/?p=2657878 без послеписите:).Catalyst application profile е препоръчителен при една карта и "задължителен" при cross поне така твърдят големите глави от rage3d.

Успех

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж http://www.kaldata.com/forums/topic/216474-проблем-с-игри/?p=2657878 без послеписите :).Catalyst application profile е препоръчителен при една карта и "задължителен" при cross поне така твърдят големите глави от rage3d.

Успех

Казвали са ми че от тези profile няма нужда, сложих 13.9 и играх малко но ще играя още за да съм сигурен дали се е оправило.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.