Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

mitachetoo2

Въпрос относно windows

Препоръчан отговор

Здравейте приятели.

Въпроса ми е защо не мога да си инсталирам windows xp на компютъра.

Windows 7 го инсталирам без проблем.Проблема не е в записвачката-чете всякакви дискове.

Пробвах с много дискове даже приятели са ми давали,минавам първия етап от инсталацията в който се копират файловете и избираш къде да инсталираш windowsa,обаче на втория етап когато показва press any key to boot from cd,където не се натиска някое копче,ми дава грешка и до там.Тези windows-и съм ги инсталирал на други компютри и не са ми правели проблеми.Преди компютъра ми е бил с windows xp.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква грешка дава. Така може само да гададем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем може да е в CD-четеца, кабела или кабела на HDD...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблем може да е в CD-четеца, кабела или кабела на HDD...

Възможно е да е от кабела трябва да проверя но надали ще е скоро ако някой се сеща за друго да дава идеи,забравих да спомена че харда е сменян с нов скоро.Благодаря за отделеното време!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е да е от кабела трябва да проверя но надали ще е скоро ако някой се сеща за друго да дава идеи,забравих да спомена че харда е сменян с нов скоро.Благодаря за отделеното време!

Каква грешка дава. Така предполагаме. Има ли възможност да я постнеш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква грешка дава. Така предполагаме. Има ли възможност да я постнеш?

Не мога да си спомня нещо от рода че не може да продължи инсталацията.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мога да си спомня нещо от рода че не може да продължи инсталацията.

Сега ПС не е ли при теб. Не може ли да провериш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега ПС не е ли при теб. Не може ли да провериш?

При мен е в момента е с windows 7 обаче ходя на работа и честно да ти кажа не ми се занимава с преинсталиране.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При мен е в момента е с windows 7 обаче ходя на работа и честно да ти кажа не ми се занимава с преинсталиране.

За да не правим преинсталиране, грешката може да ориентира откъде точно е проблема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Преди 2-3 год. се борих със същия проблем и ... не успях да се преборя! :brick wall:

Може да погледнете в тази тема

Искам, не искам, се принудих да ползвам Windows 7, но вече свикнах с него и нямам желание да го сменям. :lick lips: 

Сега  на лаптопа HP Pavilion dv7 (Intel i-7 Q720, RAM 8GB, HDD 2x500GB) съм с Windows 7 32-bitРазпознаваше ми 2,97 GB RAM, но след прилагане на пач вече ползва цялата 8GB памет (без 10MB Hardware Reserved). 

Според субективната ми оценка, работи малко по-пъргаво от 64-битовия, а най-важното, че мога да ползвам нормално "моите си" програми! :biggrin: 

Пожелавам успех за инсталирането на Windows XP !!!  :wink12: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.