Премини към съдържанието
Dakataaaaa

Проблем с Firefox & Windows bugs

Препоръчан отговор

Значи имам следния проблем, като пусна една програма и тя ми отваря еxe-то си. Примерно пускам Winamp и в плейлистата ми се отваря winamp.exe, пускам Bitcommet и то ми отваря bitcommet.exe с повечето ми програми се случва същото, в какво може да е проблема !?

И друг проблем пускам Firefox и то автоматично ми зарежда 2 таб-а с 2 линка съвсем различни от това което съм си сложил за Home Page, на какво може да се дължи това?

Последния ми проблем е свързан с Winamp-a като пусна дадена произволна песен и тя след края си спира без да съм го нагласил да спре след като свърши и във плейлиста за всяка песен пише, че е дълга 00:00с.

Това е незнам дали съм се изразил правилно и възможно най - разбирателно, ако не ще ме извините надявам се. Ако може някой да ми помогне с нещо ще бъда много благодарен.

P.S Ако някой каже, че е от вирус на дали е, 2 пъти си сканирах компютара със всевазможни антивирусни и Спайуер Клийнъри даже и с Онлайн сканн-а на Панда си го сканирах и нямам вируси, според мен на дали е от това!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, много благодаря за съдейсвието и помоща .........................

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На кого благодариш и защо?

Това първо.

Второ-всяка програма има изпълним файл-това е файла с разширени *.ехе или *.сом.Напълно нормално си е Winamp да се стартира с Winamp.exe Не разбирам в какво ти е проблема.

Firefox ти се стартира с няколко отворени табове когато си си инсталирал разширението "SessionSaver"-провери си в меню tools/extensions-ако го имаш инсталирано от това е -запаметяват ти се последните отворени страници.

За последния ти проблем не знам-не използвам WinAmp..... :bye:

P.S.И трето-в изречението "Да, много благодаря за съдейсвието и помоща ........................." имаш две правописни и една пунктуационна грешка......

Редактирано от Trichocephalus (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нито във Firefox във extensions имам това нито нищо.

Второ ясно ми е, че е нормално да се стартира с това но имам друго предвид, не че като пусна ексето ми са отваря програмата а във Плейлиста ми се добавя winamp.exe вместо песните които са там и наново трябва да ги отварям, или пък биткомет като го пусна прави биткомет.ексе във спиъсака с торрентите които се теглят.. и дава ерор, че неможе да се тегли, то е логично де. Искам да кажа, че като пусна дадена програма и тя иска да отваря ексето си ... незнам как да го обясня ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

на мен ми мирише на вирус :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съмнява ме да е вирус, защото съм хем с Аваст, хем с Нод32 и рядко хващам вируси имах 3 вируса които ми ги отчете едно онлайн сканиране, но ги премахнах ... съмняваме до е вирус, но инъче не виждам друго обяснение на проблема и за това писах тук ... но явно ще трябва преинсталиране...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами да, то не е тругнало ами направо си е започнало. И аз нямах проблем с вируси, но се оказа че нито една Антивирусна не може да хване Сассер, един доста стар вирус, така че не се надявай много че си с 2, ако ще 5 да сложиш нямаш ли Файъруол...следва или Формат или Формат, само че на ниско ниво. Действай бързо и ефикасно докато не е станало прекалено късно.

И още нещо махни си ЛАН кабела като инсталираш и не го слагай докато не си слойисх последния НОД със последната жерсия на BlackIce.

Ajde sega отивай да търсиш инсталационния диск

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.