Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×
yakinii

Пейпал регистриране на нова карта в друга държава

Препоръчан отговор

Здравейте,малко объркване и реших да питам,преди да пиша на съпорта...пейпал акаунта ми е регистриран в друга държава,но сега ми се наложи да регистрирам карта на бъл.банка,но когато започнах да въвеждам данните забелязах че немога да променя държавата в данните за адреса....когато влезнах на помощ видях че това изобщо нее възможно...как тогава да регистрирам нова карта с адрес в България като немога да променя държавата...ако някой има идея да пише :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,малко объркване и реших да питам,преди да пиша на съпорта...пейпал акаунта ми е регистриран в друга държава,но сега ми се наложи да регистрирам карта на бъл.банка,но когато започнах да въвеждам данните забелязах че немога да променя държавата в данните за адреса....когато влезнах на помощ видях че това изобщо нее възможно...как тогава да регистрирам нова карта с адрес в България като немога да променя държавата...ако някой има идея да пише :)

Създавате си нов пейпал акаунт със страна България

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Създавате си нов пейпал акаунт със страна България

създаването на повече от един акаунт на едно и също име не е ли проблем

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

създаването на повече от един акаунт на едно и също име не е ли проблем

Не мисля, но проверете все пак във FAQ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че едва ли има значение в каква държава е регистрацията. Би трябвало да може да се добавя друга карта, като при плащането се указва, коя се ползва...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.