Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

valyo_93

Не мога да използвам гугъл

Препоръчан отговор

когато търся нещо с гугала ми изписва това "Няма достъп до Google Динамично търсене. Натиснете „Enter“, за да търсите. Научете повече"независимо дали съм с мозила експлорер или хром

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

когато търся нещо с гугала ми изписва това "Няма достъп до Google Динамично търсене. Натиснете „Enter“, за да търсите. Научете повече"независимо дали съм с мозила експлорер или хром

И като натиснете ентър какво става?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Google
Sorry...
We're sorry...

... but your computer or network may be sending automated queries. To protect our users, we can't process your request right now.

See Google Help for more information.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето това

Заподозрян си като спамгенератор, или друго нарушение на правилата за ползуване на интернет. Само ти си знаеш какво си правил с/през машината си.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай през друг интернет браузър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай през друг интернет браузър.

Няма да стане с настоящето му IP и през тази машина. Данните на компютъра са в черният списък ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С този ИП адрес няма как да бъде допуснат до Гугъл. Явно е попаднал в някоя спам листа, или пък е прихванал някой бацил. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да не ползваш прокси колега? С Tor браузъра често се случва това например.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра е на работното ми място така че не съм влизал в нищо забранено.С рутер съм мога ли да сменя ип адреса 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Компютъра е на работното ми място така че не съм влизал в нищо забранено.С рутер съм мога ли да сменя ип адреса 

Обърни се към системният ви администратор. Ако той е направил мизериите, вероятно всички машини в работата ти са с такъв проблем, а ако не е той, но ако е допуснал да си развявате байряка, че примерно при теб да се стигне до това положение, пак той да си оправя бакиите сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема е че аз подържам компютрите.Да и другите компютри са така

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да стане с настоящето му IP и през тази машина. Данните на компютъра са в черният списък ;)

Да си зададе друго ИП на модема .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възползувайте се от съвета на angel*  , що се отнася до подаден фалшив сигнал(дано наистина това да е причината). И евентуално наминете в антивирусната секция, макар че с цяла система да е доста тегава работа...Ще трябва действията да се проведат след работно време, ако системата въобще е предвидена да бъде изключвана и /или рестартирана. Ако зависи от нея някакъв непрекъсваем работен цикъл...хм...

Да си зададе друго ИП на модема .

Ти прочете ли за какво става дума в крайна сметка?!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

проблема е че аз подържам компютрите.Да и другите компютри са така

Сървъра с каква антивирусна е?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нямам сървар,работя в малка компютърна зала с два компютъра и една ип камера на един рутери четри компютъра на друг рутер с друг доставчик.Промених ип адреса на рутера и сега работи нормално но ми изчезна камерата как да и видя ип адреса рутера е на D-link dr100  

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.