Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

*Пламен*

Екранна клавиатура за symbian

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам телефон Nokia n8 със symbian^3 belle. Искам да попитам за някаква подобна клавиатура на swiftkey при андроид устройстава, или друга удобна клавиатура, че оригиналната екранна клавиатура не ми е много удобна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз имам N8. Какво не ти харесва на клавиатурата ? В ландскейп режим си е много удобна даже. Намери си подходяща тема...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Малки са му бутоните и натискам съседни букви.

Смени телефона с някой, с дисплей над 3.5", иначе и аз търсех острилка за пръсти, но не можах да намеря :(

П.П. В краен случай, просто използувай стилуса :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема, е че клавиатурата ми е сплескана някака.. има на теми които е добре, ама самите теми не ми харесва. Препоръчай някоя тема.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.