Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

salamandarkata

Проблем със Дневника на повикванията при Nokia Asha 302

Препоръчан отговор

Здравейте! Ето ме отново с проблем за моята Asha 302.

Снощи се наложи да сложа друга карта в телефона, но като върнах моята се оказа, че са се изтрили всички повиквания - пропуснати, приети и набрани, което не е проблем. Проблема е, че са останали три имена/номера - 1 в неприети и 2 в приети повиквания, които не искат да се махнат. И имат опциите: продължителност на разговора (ако се натисне излиза, че е недостъпно); запамети и изтрий. Като натисна изтрий излиза: "Грешен избор". И няма махане. Какво ли не правих, не става. А контактите са от моята карта, не от тази, която слагах за малко. Изтрих и номерата от указателя - нищо.

Също така сутринта като станах и погледнах телефона видях, че пише, че имам 1 неприето повикване и 1 съобщение. Натиснах първо на съобщението да прочета, а после исках да видя и неприетото, но нямаше такова! Само тези 3 контакта си седяха в Дневника. Следобед пак получих съобщение, и пак се появи екран,че имам 1 съобщение и 1 пропуснато повикване.

Накрая се принудих и си направих резервно копие на инфото на карта с памет и му зададох Възстановяване на заводски настройки, ама на всички, не само на настройките. Възстановява се една минута, рестартира се и какво да видя? Проклетите номера пак са там!!! 

Моля ви, помогнете ми, ако някой знае какво трябва да се направи да каже!

Благодаря предварително на отзовалите се!

Поздрави и хубава вечер! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва ти да се инсталира на чисто софтуера, ако искаш пиши на лично да ти кажа къде могат да ти помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от miriami
      Здравейте! 
      От една седмица съм с Нокиа 5. Още ми е странна, но, да кажем, че горе-долу се ориентирах в нея и свикнах. От няколко дни забелязах, че се включва QR приложението, без някой да пипа телефона. Просто забелязвам, че екранът светва, докато телефонът си лежи на масата примерно, без някой да го докосва или прави нещо. На стария ми андроид приложението си беше инсталирано отделно и се задействаше, само ако аз реша. Тази Нокиа обаче е с особено мнение. Търсих в списъка с приложения това за баркодовете, за да го изключа или настроя да се включва по мое желание, но не открих изобщо такова. Имате ли идея къде се намира? Търсих през камерата, обаче- нищо.
      Друг един недостатък на телефончето, поне за мен, е размерът на изображенията на топ контактите. Това са едни огромни плоски квадрати. Ако списъкът ми нарасне, не знам как ще ги ровя... Търсих да ги намаля отнякъде, но не открих. Освен това, ако реша да трийна списъка с пропуснатите повиквания да кажем, се изтрива не само той, а цялата хронология на обажданията- входящи, изходящи, всякакви. Има ли вариант да не се получава така?
      И защо така няма светлинен индикатор на дисплея за зареждане на батерията, за пропуснати обаждания, за съобщения, за съобщения във Вайбър и Скайп? Да не би да трябва да се инсталира специално приложение? Звучи ми невероятно, но старото ми Сони Експириа, което не беше уж кой знае какво, беше супер удобно в това отношение. 
      И - последно - може ли да ме ориентирате как да постъпвам с мобилния интернет и Wi-Fi. Кога и къде да включвам единия нет и другия? Има ли значение дали са включени и двата и прочие. Старото телефонче си работеше без такива условия, но чувам, че е от значение за разхода на батерия и за начисляването на такси. Аз съм на минималната към Мтел.
      Благодаря предварително!
    • от alphasoftwarebg
      Лиценз: платен

Промени в новата версия:

1. Записвате важните за вас неща.
      2. Освен по години, месеци и дни, можете да подреждате записките си и като ги групирате йерархично.
      3. Водите неограничен брой дневници.
      4. Заключвате важните за вас дневници като зададете потребители и права за достъп.
      5. Използвате вашият дневник през локална мрежа или Интернет (за целта трябва IP адреса и порта на компютъра/устройството с дневника да са достъпни от Интернет).

Официална страница: [url=http://diary.zzz.bg]http://diary.zzz.bg

Линк за изтегляне: [url=https://leanpub.com/superdiarypro]https://leanpub.com/superdiarypro

Допълнителна информация: Можете да го изпробвате безплатно на официалната страница.

• от VolvoPower
      Здравейте,

Преди около един месец си купих чисто нов лаптоп Lenovo от Швеция, естествено лаптопа е на шведски език, само че му инсталирах английски. Та, проблемът ми е следния:
      Пускам филм с KMPlayer или какъвто и да е друг плейър, напр. BSPlayer и хоп, когато вграждам български субтитри, ми излизат некви измислиени йероглифи. Може ли да ми кажете как да оправя този проблем? Когато вкарвам английски субтитри няма проблем, но когато вкарвам български, бум-бауу, йероглифи. Моооляя, помогнеете!

Благодаря! :3

• от cashregister
      Искам да чета/записвам по SD картата на тази Nokia 225 както си е в телефона, през USB порта. При свързване с Windows XP SP3 през USB кабел, на дисплея се показват два избора: "само зареждане" и "масова памет". Компютъра казва, че е намерил ново устройство (още преди да съм дал какъвто и да е избор на телефона) с име "Nokia 225 (RM-1012)" но явно това не е стандартното "mass storage" защото не намира драйвер за него (същото XP SP3 си разпознава всякакви флашки и четци за карти, и си работи с тях безупречно).

След доста ровене в интернет намерих страницата за съпорт на тая "Нокиа" където пише "COMING SOON". Nokia вече не е това което беше от както Микромеките купиха марката. Оказва се, че на някакви супер китайски телефони вече съвсем легало си лепят надписчето "NOKIA". Процесора май е MTK/MediaTek MT6260, а това RM-1012 не разбрах какво е. Както и да е, до драйвер с който мога да стигна до SD картата посредством USB кабел не успях да се докопам. За бекъп на контакти и съобщения само мога да си мечтая, но щом са сложили в менюто опция "масова памет или само зареждане", би трябвало да има такава възможност. Някакви идеи?
    • от Алек
      Добър вечер, гледам че скоро не е имало подобни теми а сега ми е малко належащо. Имам Нокиа Лумиа 610 заключена към Мтел и искам да я подаря на приятелката ми която е към Глобул. Гледах че искат по 60-70 кинта за отключване по сервизите а съм малко притиснат откъм средства в момента. Ще бъда безкрайно благодарен за малко помощ.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.