Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, някой може ли да ме светне как да вкарам три измерен елемент в двуизмерен чертеж, идеята ми е да се получи аксонометрия за чертежа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чертежът ще се отпечатва ли, защото може да експортнеш в pdf формат 3д модела.

Иначе с вектори би трябвало да стане.

Редактирано от Papugai (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се отпечатва и то във формат със таблица, затова не става в pdf, а с вектори как става ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=2876115&linkID=9240617

Виж първо това дали ти върши работа.

Не работя с AutoCad и не знам опциите и за експорт, но почти всички имат експортване на .ai .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой ще кажи ли как да направя тъпия ауто кад  да чертае в мм . от опции променям от инч в мм давам без деситична запетая и когато почна да чертая примерно права линия и и дам размер тя е дълга примерно 13 мм ; но на работния плот са някаде 13 реални сантиметра все едно мериш

със линия екрана искам на линия дълга примерно 5 реални сантиметра да излиза размер 500 мм или нещо такова пробвай вс какво ли не

и променях мащаба от какъв ли не . но винаги си седи още докато чертаеш нали показва колко е дължината и тя расте така  1 2 3 4 5

и вече раб плот е свършил понякога незнам какво става но се получава точно как искам но незная защо го прави когато тя си поиска не е честно

моля някой да ми помогне мн е дразнещо и немога изобщо да чертая защото след това нем да дам размери на тъпия гардероб моля някой да помогне ако изобщо ме е разбрал какъв ми е проблема . искам ако положиш една линиика на монитора линята по нея да е дълга пет сантим

а когато и дам размери да илиза 500 мм пробвал съм със мащаба и със на майка му в ...... нестава или незнам чат пат се получава незнам защо така ауто кад 2014 много ми е интересна но това ме спира и обърква пишете ми пл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.