Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

DjBobo

AutoCAD 2014 3d на 2d чертеж

Препоръчан отговор

Здравейте, някой може ли да ме светне как да вкарам три измерен елемент в двуизмерен чертеж, идеята ми е да се получи аксонометрия за чертежа ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чертежът ще се отпечатва ли, защото може да експортнеш в pdf формат 3д модела.

Иначе с вектори би трябвало да стане.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще се отпечатва и то във формат със таблица, затова не става в pdf, а с вектори как става ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/ps/dl/item?siteID=123112&id=2876115&linkID=9240617

Виж първо това дали ти върши работа.

Не работя с AutoCad и не знам опциите и за експорт, но почти всички имат експортване на .ai .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря много !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

някой ще кажи ли как да направя тъпия ауто кад  да чертае в мм . от опции променям от инч в мм давам без деситична запетая и когато почна да чертая примерно права линия и и дам размер тя е дълга примерно 13 мм ; но на работния плот са някаде 13 реални сантиметра все едно мериш

със линия екрана искам на линия дълга примерно 5 реални сантиметра да излиза размер 500 мм или нещо такова пробвай вс какво ли не

и променях мащаба от какъв ли не . но винаги си седи още докато чертаеш нали показва колко е дължината и тя расте така  1 2 3 4 5

и вече раб плот е свършил понякога незнам какво става но се получава точно как искам но незная защо го прави когато тя си поиска не е честно

моля някой да ми помогне мн е дразнещо и немога изобщо да чертая защото след това нем да дам размери на тъпия гардероб моля някой да помогне ако изобщо ме е разбрал какъв ми е проблема . искам ако положиш една линиика на монитора линята по нея да е дълга пет сантим

а когато и дам размери да илиза 500 мм пробвал съм със мащаба и със на майка му в ...... нестава или незнам чат пат се получава незнам защо така ауто кад 2014 много ми е интересна но това ме спира и обърква пишете ми пл

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.