Премини към съдържанието
nevidim

Замяна на Win Enterprise с Win Ultimate

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,

бих искал да ви попитам за следното:

Мой приятел има инсталиран Win Enterprise, но по неясни за мен причини иска да го смени с Windows Ultimate.

Харда му е разделен на 3 части (C, D, E), в С е инсталацията, на другите са всичките му спомени :).

Ако му преинсталирам win-a в С, ще окаже ли някакво влияние върху другите части от харда D,E (със спомените защото е ужасно много информацията в тези дялове)?

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,

бих искал да ви попитам за следното:

Мой приятел има инсталиран Win Enterprise, но по неясни за мен причини иска да го смени с Windows Ultimate.

Харда му е разделен на 3 части (C, D, E), в С е инсталацията, на другите са всичките му спомени :).

Ако му преинсталирам win-a в С, ще окаже ли някакво влияние върху другите части от харда D,E (със спомените защото е ужасно много информацията в тези дялове)?

Благодаря предварително

На приятеля си кажи, че няма много смисъл от тази интервенция, но ако толкова настоява...

Редактирано от nanalai (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да засегне другите дялове ако се избере диск C при процеса на преинсталация и се форматира. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за отговорите.

В интерес на истината и аз му казах, че няма смисъл да ги прави тези преинсталаций, но той не, та не.

Ще му форматирам С дяла, ще му инсталирам другият и да бъде жив и здрав и най-вече щастлив. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за отговорите.

В интерес на истината и аз му казах, че няма смисъл да ги прави тези преинсталаций, но той не, та не.

Ще му форматирам С дяла, ще му инсталирам другият и да бъде жив и здрав и най-вече щастлив. :)

Форматирай му всичко и му кажи, че е по негова вина. Никога повече няма да иска ненужни неща!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едното е корпоративна (фирмена) версия - другото не толкова...

Да не би компютъра да е заключен през домейн контролер и Вашия приятел да си мисли, че ще заобиколи защитата по този начин? (само гадая разбира се)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди два дни пихме по кафе и ми каза, че си е купил Windows, защото искал да махне другият. И го попитах защо иска да го махне - защото не му харесвал и че не иска стои повече с него.

Пак казвам, никакво логично обяснение не ми даде, пък не съм и настоявал. :)

Само ме притесняваше това, за което питам - Дали няма да навреди на другите дялове и да му затрие новият Windows другите 2 дяла, щото са над 120 GB с какво ли не в тях. Но вече получих отговор, че няма да навреди.

Благодаря отново, за което. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди два дни пихме по кафе и ми каза, че си е купил Windows, защото искал да махне другият. И го попитах защо иска да го махне - защото не му харесвал и че не иска стои повече с него.

Пак казвам, никакво логично обяснение не ми даде, пък не съм и настоявал. :)

Само ме притесняваше това, за което питам - Дали няма да навреди на другите дялове и да му затрие новият Windows другите 2 дяла, щото са над 120 GB с какво ли не в тях. Но вече получих отговор, че няма да навреди.

Благодаря отново, за което. :)

Мога само да предполагам какво разочарование ще изпита като види ново закупеният. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.