Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nevidim

Замяна на Win Enterprise с Win Ultimate

Препоръчан отговор

Здравейте на всички,

бих искал да ви попитам за следното:

Мой приятел има инсталиран Win Enterprise, но по неясни за мен причини иска да го смени с Windows Ultimate.

Харда му е разделен на 3 части (C, D, E), в С е инсталацията, на другите са всичките му спомени :).

Ако му преинсталирам win-a в С, ще окаже ли някакво влияние върху другите части от харда D,E (със спомените защото е ужасно много информацията в тези дялове)?

Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,

бих искал да ви попитам за следното:

Мой приятел има инсталиран Win Enterprise, но по неясни за мен причини иска да го смени с Windows Ultimate.

Харда му е разделен на 3 части (C, D, E), в С е инсталацията, на другите са всичките му спомени :).

Ако му преинсталирам win-a в С, ще окаже ли някакво влияние върху другите части от харда D,E (със спомените защото е ужасно много информацията в тези дялове)?

Благодаря предварително

На приятеля си кажи, че няма много смисъл от тази интервенция, но ако толкова настоява...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма да засегне другите дялове ако се избере диск C при процеса на преинсталация и се форматира. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за отговорите.

В интерес на истината и аз му казах, че няма смисъл да ги прави тези преинсталаций, но той не, та не.

Ще му форматирам С дяла, ще му инсталирам другият и да бъде жив и здрав и най-вече щастлив. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря ви много за отговорите.

В интерес на истината и аз му казах, че няма смисъл да ги прави тези преинсталаций, но той не, та не.

Ще му форматирам С дяла, ще му инсталирам другият и да бъде жив и здрав и най-вече щастлив. :)

Форматирай му всичко и му кажи, че е по негова вина. Никога повече няма да иска ненужни неща!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Едното е корпоративна (фирмена) версия - другото не толкова...

Да не би компютъра да е заключен през домейн контролер и Вашия приятел да си мисли, че ще заобиколи защитата по този начин? (само гадая разбира се)...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди два дни пихме по кафе и ми каза, че си е купил Windows, защото искал да махне другият. И го попитах защо иска да го махне - защото не му харесвал и че не иска стои повече с него.

Пак казвам, никакво логично обяснение не ми даде, пък не съм и настоявал. :)

Само ме притесняваше това, за което питам - Дали няма да навреди на другите дялове и да му затрие новият Windows другите 2 дяла, щото са над 120 GB с какво ли не в тях. Но вече получих отговор, че няма да навреди.

Благодаря отново, за което. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди два дни пихме по кафе и ми каза, че си е купил Windows, защото искал да махне другият. И го попитах защо иска да го махне - защото не му харесвал и че не иска стои повече с него.

Пак казвам, никакво логично обяснение не ми даде, пък не съм и настоявал. :)

Само ме притесняваше това, за което питам - Дали няма да навреди на другите дялове и да му затрие новият Windows другите 2 дяла, щото са над 120 GB с какво ли не в тях. Но вече получих отговор, че няма да навреди.

Благодаря отново, за което. :)

Мога само да предполагам какво разочарование ще изпита като види ново закупеният. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.