Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

nage

Стриймване на забранени (restricted) радио и телевизия

Препоръчан отговор

Здравейте. Вчера исках да слушам коментара на мача между Манчестър Юнайтед и Ливърпул по английското радио BBC5 (през интернет естествено - http://www.bbc.co.uk/radio/player/bbc_radio_five_live), защото радио-коментаторите там са ненормални и създават адската амосфера, но в момента, в който беше даден първия съдийски сигнал, прекъснаха излъчването. Явно правата им за Висшата лига са платени само за територията на Англия и всички с външни IP-та им се спира достъпа. 

Стана ми интересно дали не може да се реши този проблем с някаква виртуална изгъзица и се разрових из нета да проверя. Някъде съветваха да се ползва сайт като 

http://www.justproxy.co.uk/ , 

през който да минеш, другаде пък четох, че можело за целта да се ползва Google Translate, но общо взето всичко, което пробвах не даде резултат, пак се включваше съобщението им, че в момента излъчват нещо, за което не са уредени правата. В крайна сметка само си изгубих времето и междувременно мача свърши. И сега ме е яд. 

Някой, който се е мъчил да реши подобен проблем - ако може да ме препрати темата във форума или да обясни, не вярвам, че е толкова трудно. Но сякаш излиза, че защитата на BBC5 радиото хваща всички измекярски номера, които ги има онлайн.

Може би трябва да се инсталира някаква програмка? Или може би трябва да се търсят английски проксита, които са активирани наскоро? Не знам...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

120 преглеждания и нито един отговор... явно разбирачите са се преместили в друг форум и тука са останали само задаващите върпоси

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може би не сте чели правилата на форума.Ако не ви харесват може да се преместите във форум, където помагат да се краде.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съвсем легално за наша татеритория вършат работа 2,80+ метра сат чиния и хд приемник насочени към Astra 1N дори не са кодирани

за останалите варианти предния пост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Вчера исках да слушам коментара на мача между Манчестър Юнайтед и Ливърпул по английското радио BBC5 (през интернет естествено - http://www.bbc.co.uk/radio/player/bbc_radio_five_live), защото радио-коментаторите там са ненормални и създават адската амосфера, но в момента, в който беше даден първия съдийски сигнал, прекъснаха излъчването. Явно правата им за Висшата лига са платени само за територията на Англия и всички с външни IP-та им се спира достъпа. 

Стана ми интересно дали не може да се реши този проблем с някаква виртуална изгъзица и се разрових из нета да проверя. Някъде съветваха да се ползва сайт като 

http://www.justproxy.co.uk/ , 

през който да минеш, другаде пък четох, че можело за целта да се ползва Google Translate, но общо взето всичко, което пробвах не даде резултат, пак се включваше съобщението им, че в момента излъчват нещо, за което не са уредени правата. В крайна сметка само си изгубих времето и междувременно мача свърши. И сега ме е яд. 

Някой, който се е мъчил да реши подобен проблем - ако може да ме препрати темата във форума или да обясни, не вярвам, че е толкова трудно. Но сякаш излиза, че защитата на BBC5 радиото хваща всички измекярски номера, които ги има онлайн.

Може би трябва да се инсталира някаква програмка? Или може би трябва да се търсят английски проксита, които са активирани наскоро? Не знам...

Надявам се разбирате че искането ви е свързано с нарушаване на авторски права на излъчване и попада под точка 2.10 на правилата на форума!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
Тази тема е заключена за нови отговори.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Ivelina Voinova
      Здравейте . Въпроса ми е има ли начин да се премине през Block Script със смяна на IP адрес . Или по точно кай са ефикасните начини да си сменя IP адреса, за да не може Blocscript да ми отчита грешка . До сега съм пробвала с браузера ТОР и няколко програми. 
    • от Ndishev
      Здравейте съфорумници. Имам огромен проблем със отвратителния рутер на Виваком.
      Рутера трябва да е някакъв модел Huawei amartcom. Ще приложа снимка.
      Та едвам намерих как да влеза в настройките на рутера
      192.168.1.1 
      User - root
      Pass - vivaNETway
      И идва огромния проблем, че при въвеждане на потребителско име и парола за достъп към comnet просто не се получава. Трия DNS на виваком трия всички автоматични настройки и просто нета не тръгва.
      Не ми се вярва да не мога да подкарам друг интернет на рутер който е взет от виваком. Купих рутера втора употреба щот ми допадна но не знаех, че е толкова проблемен.
      Някой ако може да помогне.

• от xX.herobrine.Xx
      Здравейте. От доста време се чудя дали да направя такава тема тук, защото не знам дали вече се ползеа този сайт/форум много и също така не знам дали няма да ми отговорите едно и също както отговарят другите от youtube. Ето я и моята история. Имам youtube канал. Уж за игри създаден, преди 2 години. Абе те и те едни игри.. Снимам по-често от телефон, понеже съм беден и не мога да си купя компютър.. Но както и да е.. Та проблема ми е, че за 2 години и горница съм събрал само 270 абоната. Не знам в мен ли е проблема, че нямам пари да си купя компютър да снимам на по-готини игри, в това, че не е лесно да се едитват видеа от телефон, от гласа пък ли ми е, от това, че съм на 15 ли е.. Не знам от какво е.. Честно казано, аз започнах да се занимавам ,,малко по-сериозно'' с канала си в средата към края на 2016 година.. Да, правилно чухте 270 абоната.. Знам, че е малко, но каквото и да правя нещат да растат тия абонати... Ето линк за канала ми: https://www.youtube.com/channel/UCpjEv8zze9cEgJkAhjhhxJg?app=desktop&persist_app=1&noapp=1 Каквото и да правя, не ще и не ще.. Кажете ми какво да направя.. Помогнете ми.. Също така, бихте ли ми казали някакви сайтове с които мога да се свържа за sponsorship/partnership става английски, но и български да е, още по-добре.. Та малко също ще променя темата.. Видях 1 лаптоп lenovo y50-70 за 850 лева.. Втора употреба е.. Но какво да правя, все пак не съм син на рокфелер и да... Та хареса ми, рам 16GB DDR3 1TB SSHS gtx 860m 4gb intel i7-4710HQ 4 ядрен 8 нишков или 4 физически и 8 логически ядра.. Проблемът е, че нали е втора употреба, а ми се струва, че обявата няма да издържи още 2-3 макс 4 месеца.. А не знам къде да намеря същия за 850, че ако го намеря и за по-малко още по-добре, но надали.. Та това са ми проблемите.. С ютуб канала и с лаптопа.. Надявам се да ме разберете.. 
    • от Alexander Apostolov
      Здравейте, преди дни си купих китайски двоен дин универсален модел 7020g. И понеже съм смотан и реших да инсталирам уж по- нов софтуер ама уви се ппецака и сега екрана само свети без да има каквото и да е изображение. Въпроса ми е има ли как да се преинсталира това нещо (което е с WinCE) и ако да ... как ? :/  Ще питате гаранция ..но тя не важи за това мое сътворение . Поздрави.
    • от CaptainJord
      Здравейте, искам да попитам как мога да си сменя ip-to или поне да си  го направя така, че да не може никой да ми го види по някакъв начин. Ако може да се смени искам навсякъде да ми се смени като цяло и в нет и на всякъде. Благодаря предварително !   Използвам "Eset Nod32 Antivirus" и до колкото знам тя има нещо свързано с ip-то.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.