Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

bybit0o0

Лаптопът не стартира windows

Препоръчан отговор

Здравейте, имам лаптоп hp 630, купен февруари от лаптоп.бг и преди няколко дни ми се появи този екран post-189540-0-38388000-1380192233_thumb. , появи се startup repair и след нито това post-189540-0-37746900-1380192462_thumb. Лаптопът се изключи и после си тръгна нормално. Вчера си ъпдейтнах драйверите с Uniblue drive, забелязах, че имах един дял HP 2 гб, който след ъпдейта изчезна. И днес си пускам лаптопа и пак този черен екран, който този път не се оправа... с windows 7 съм. Моля за помощ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Уникална грешка да използваш такъв род програми за Update на драйверите.

Има 2 варианта - Или си връщаш системата с по-ранна дата ( ако не си махнал опцията на system restore) или си преинсталираш Windows.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не мисля, че съм я махала. Как точно става system restore? Вече ще знам за този ъпдейт.. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При включване,помпите бутона F8. От екрана,който ще се появи,избирате Repair. Ще стигнете до Recovery Console,където има опция за System Restore.

Друг вариант е,след помпене на бутона F8,от екрана да си изберете Load last good known configuration.

Но първо опитайте предходното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

При включване,помпите бутона F8. От екрана,който ще се появи,избирате Repair. Ще стигнете до Recovery Console,където има опция за System Restore.

Друг вариант е,след помпене на бутона F8,от екрана да си изберете Load last good known configuration.

Но първо опитайте предходното.

Благодар много, при първия вариант нямах никакъв рестор пойнт, но с второто стана... Мерси много !! :))

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре,надявам се всичко да е наред.Ако проблемите продължат,значи трябва да се търси причината.

Махнете излишните програми.

Един плейър за музика и филми е достатъчен.

Една антивирусна само.

Ако трябва,прочетете темата за оптимизиране на операционната система,има я във форума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добре, благодаря отново :))

Разгледайте темите тук http://uroci.fedia.eu/plugins/forum/forum_viewforum.php?14  може да са ви от полза.

Също така не ползвайте програми за ъпдейт на драйверите или за почистване на регистри - може да си повредите операционната система. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Имам подбен проблем. Извинявам се ако не е това темата. Имам лаптоп Packard Bell и нещо му стана днес. Изключи се и след това излезе черен екран с надпис "Start Windows Normally" и др. Давам му Enter излиза логото на "Windows XP" и почти веднага след това излиза за около секунда син екран с надписи и се рестартира сам. Някакви идеи как да се оправи? Благодаря предварително.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте инфо за синия екран. Какво пише? Ако стои прекалено кратко и не можете да прочетете този материал. При положение че не зарежда Windows, опитайте през Safe mode. Като го изпълните ще можете да препишете/снимате това което има на екрана и да го споделите тук :)И най-добре си отворете своя тема :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.