Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

maljak

Преместване на Windows 7 в друг дял

Препоръчан отговор

Ако може да ми дадете линк за програма посочена от заглавието бих бил благодарен:)Ако съществува изобщо такава:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каква е причината да искаш да го направиш?В общи линий правиш бекъп с тази програма и го местиш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обяснете по-подробно какво и защо искате да направите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Причината е че сегашният ми дял на Windows 7 e 50 гб а имам свободен с 200 гб и затова искам да го преместя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам, че колегата има същия проблем: системния диск е станал проблемен и иска да премести инсталацията на друг диск или дял.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Причината е че сегашният ми дял на Windows 7 e 50 гб а имам свободен с 200 гб и затова искам да го преместя.

Чакайте сега,искате да кажете,че ви е отеснял сегашният дял ли? Много по-добре ще е ,да прехвърлите част от пространството от свободният дял,към дялът с Уиндоус.Има ли и други дялове на този хард?

п.п.Също така,не би трябвало да имате повече от 30-35 ГБ заето пространство с целият Уиндоус и всичките програмки,които може да ви трябват.Правена ли е оптимизация?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма логика в това. 50 gb е напълно достатъчно за уиндоус +програми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Чакайте сега,искате да кажете,че ви е отеснял сегашният дял ли? Много по-добре ще е ,да прехвърлите част от пространството от свободният дял,към дялът с Уиндоус.Има ли и други дялове на този хард?

п.п.Също така,не би трябвало да имате повече от 30-35 ГБ заето пространство с целият Уиндоус и всичките програмки,които може да ви трябват.Правена ли е оптимизация?

За тази опция незнаех че може да се прехвърля гб в друг дял.Това ще направя ако може да ми обясните как :)

Редакция:

Правена ли е оптимизация?

Не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да направите това,по-добре да ни кажете,как така ви е отеснял настоящият дял? Пускали ли сте програма за почистване на регистри и други излишни неща? Има ли много излишни програми? Има ли неща,които може да не стоят в системният дял,а да бъдат в другият?

Моля да отговорите.

п.п.След като няма оптимизация,инсталирайте програмата CCleaner и я пуснете да работи.

Изчистете кешовете на браузърите.

Дайте една снимка,да видим какви неща има в дял Ц, като ни кажете и какви са размерите на папките в него.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди да направите това,по-добре да ни кажете,как така ви е отеснял настоящият дял? Пускали ли сте програма за почистване на регистри и други излишни неща? Има ли много излишни програми? Има ли неща,които може да не стоят в системният дял,а да бъдат в другият?

Моля да отговорите.

Не съм пускал програма за почистване.Каква програма ще ми препоръчате за почистване:)

Пуснах CCleaner свърши си работата и ми освободи 600 мб и изчистих регистрите.Имам 1 дял който искам да слея с този ако има начин моля да го напишете:)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А на другите ми въпроси ще отговорите ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Маляк, ако не знаеш как правилно да питаш и да даваш информацията, която се изисква от теб, няма как колегите да ти помогнат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

http://www.kaldata.com/modules.php?modid=1&action=show&id=1558

Разделяш Д-то на две, преместваш празния дял да е между Ц и Д, обединяваш го с Ц-то, рестартираш и чакаш бая време.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да го направиш по правилния начин.

Преинсталираш и задаваш по-голям дял за 'C'

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам за късният отговор , но нямах интернет. Когато нямах интернет се оправих както badsector ми каза и стана. Моля ключ и благодаря на всички който ми помогнаха :) .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.