Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

KOCKAR

Mercedes CL или S-класа

Препоръчан отговор

На мой роднина му предстой закупка на кола до 75 000 Euro. Запален фен на Мерцедесите е , аз лично харесвам много с-класите тъй като са по елегантни и добри за мен и му го препоръчах но тъй като той харесва и CL все още е дълбоко замислен , кажете ми мнения и ако може модеи за евентуално 150 000 хиляди български лева , мерси предварително. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т'ва ми прилича на 'изхвърляне'.Да дадеш на твоя приятел съвет, каква кола да си купи за 150 000 на базата на коментари в калдата ми се струва меко казано смешно.Да купува това, което ще кара!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Т'ва ми прилича на 'изхвърляне'.Да дадеш на твоя приятел съвет, каква кола да си купи за 150 000 на базата на коментари в калдата ми се струва меко казано смешно.Да купува това, което ще кара!

Смешно е , защото нито е на 20 нито е на 30. Не е изхвърляне момчето има пари и иска да купи свястна кола няма никакви възможности да отиде до Германия и да вземе направо от сервиз на марките , затова ще я купува от България и естествено се старае да не гори чак 30 и да не е такава на първият месец да прави проблеми , защото баща му на това момче наскоро си взе 2010 год/ кола и още се мъчат да я продадат без двигател. Наистина не споря смешно е защото парите са доста , но смятам че в този форум все още има хора които карат Мерцедеси и да кажат мненията си... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата модела са добри (Все пак говорим за Мерцедес) и имат своите предимства и недостатъци. Важното и той какво предпочита и какво му харесва. Дали да вземе по спортният CL или по елегантният S-класа. Не разбирам много от мотори и така нататък ама за 150 бона каквото и да вземе няма да има проблеми. Което му харесва като цялостна концепция и в което ще се чувства удобно тва да вземе.

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата модела са добри (Все пак говорим за Мерцедес) и имат своите предимства и недостатъци. Важното и той какво предпочита и какво му харесва. Дали да вземе по спортният CL или по елегантният S-класа. Не разбирам много от мотори и така нататък ама за 150 бона каквото и да вземе няма да има проблеми. Което му харесва като цялостна концепция и в което ще се чувства удобно тва да вземе.

Поздрави!

Благодаря за помоща и мнението. :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

S класа със заводски метан от немски дилър.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И на 50 000км двигателя да е за смяна. Аз ако имах тези пари бих си взел Porche Cayenne, но това си е лично мое мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз ако имах тези пари бих си взел Porche Cayenne, но това си е лично мое мнение.

Аз пък Panamera...  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

rado99, на 26 Септ 2013 - 6:53 PM, написа:Публикувано изображение

Аз ако имах тези пари бих си взел Porche Cayenne, но това си е лично мое мнение.

И аз му казах да си купи BMW M6  но и аз по същият начин дори Buggati и която кола да е не бих я взел пред БМВ. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

за 150 бона каквото и да вземе няма да има проблеми.  !

Абсолютно грешно мнение.

Карам Мерцедес за толкова пари (майната им на парите) и се скъсвам от проблеми.

Комбинацията Мерцедес + Балканстар е равно на абсолютно самоубийство.

Доста коли в този клас са минали през ръцете ми, но втори път тази марка Мерцедес ще я забравя.

За по-малко пари ще си купи такова БМВ, че ще се сцепи от кеф, а ядовете му ще са мираж.

Това го казвам от опит, а не защото съм чул нещо, казано от някой си.

В крайна сметка избора си е негов.

Колата е като жената, телевизора, телефона и т.н. - въпрос на късмет е дали ще имаш проблеми с нея.

Затова отива, качва се, кара двете и избира коя да си вземе.

Усещане, комфорт и лично усещане за перфектност - това е определящото в избора на такъв автомобил.

А който и от двата модела да предпочете, все там ще я поддържа - тоест ще има ядове.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Казват, че няма друг автомобил равен на Мерцедес, но лично аз не съм съгласен с това мнение. Никога не съм харесвал Мерцедес, а и има доста достойни алтернативи. В случая, не бих дал толкова пари за автомобил. Трябва парите ми  да са в огромен излишък или да съм абсолютен комплексар, който може да блесне единствено по този начин. 150 000 вложени в автомобил е много неразумна инвестиция.

Нека се върнем на темата - предлагам CL

algor

който и от двата модела да предпочете, все там ще я поддържа - тоест ще има ядове.

Ядовете ще бъдат не само технически, но и финансови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хахаха. :) Това беше добро чудя се как ли ще къди сигурно като М5 над 3000 оборота.  :wink12:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мерси на всички които решиха да си кажат мненията и да помогнат с избора , момчето си купи CL тъй като му излиза по на сметка с финансите и най-вече му хареса най - много от другите който разглеждахме по АВТО - Магазините. До колкото количката. 

post-341592-0-66368600-1380627182_thumb.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той хубаво си е купил CL, ама ти защо ни показваш CLS, който на дали струва повече от 30-40К

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кой знае чия кола е снимана и дали въпросният приятел го има в реалният живот. :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Той хубаво си е купил CL, ама ти защо ни показваш CLS, който на дали струва повече от 30-40К

незнам с баща му колко са го взимали но той ми каза че тази е харесал и тази са взели. Сега той мислеше между CL и C = класа но от безотговорност може и да вземе и трактор затова че няма какво да споря изобщо тъй като за 150 000 можеше да вземе къде по яка количка , но тъй като е малък и баща му ще я кара затова явно са решили друго. 

Кой знае чия кола е снимана и дали въпросният приятел го има в реалният живот. :D

Sliderium  значи ти си Гордоста на форума , а от два мой въпроса в образувани 2 теми ти ми отговаряш в съвсем безмислени отговори , единият , че съм си измислял коли и приятели , в другия питам за Исус Христос филми ти ми отговаряш с сюжет за някакви черни мафий или както и да е не го разбрах. На 36 години си или поне така е написано , защото ако тръгна да разсъждавам като тебе може и да си на 12 години и т.н. Мисля , че в този форум не се пишат такива глупости каквито ми пишеш ти сега уважавам старите хора или поне по - големите от мен с доста години , както и старите потребители от този форум. Нямам намерение да се карам с никой казал съм го от преди много време още като ме помислиха за едно комплексарче ,но това е друга тема. И така кажи ми ти , защо ми правиш мръсно на мен? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.