Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте, лаптопа ми е toshiba satellite p100-119 и при стартиране дава черен екран (светва леко, но нищо не показва). Предполагам, че видеото е проблема - nvidia go 7600 - четох из нета, че от тази серия се развалят много бързо. Варианта да купувам видеокарта и тя да откаже след 6 месеца не ми се вижда добър.

Впросът ми е може ли да се смени чипсета на дъното (Mobile Intel 945PM Express), който няма вградена видеокарта, с такъв който има. Например Mobile Intel 945PGM Express - характеристиките му са същите като на моя, само че има видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отговорът е не.Не става да се смени чипсета.То при настолните не става,че камо ли при лапнитопите.По добре събирай пари за нов или ако имаш купувай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без да си го занесъл в сервиз не може да знаеш къде е проблема. Ако може занеси го да му се направи диагностика. Вече в зависимост от повредата ще се види дали има смисъл да правиш ремонт или ще трябва да си купуваш нова машина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Та къде беше проблема? Питам защото аз имам същия проблем със следния модел: toshiba satellite p100-115.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.