Премини към съдържанието
vanko929

Работи или не ми работи DVD записвачката ?

Препоръчан отговор

Здравейте бях си закупел една DVD записвачка втора употреба LITE-ON DVDRW SOHW-1653S  (DVD+R9:4x, DVD+RW:16x/4x, DVD-RW:12x/4x, DVD-ROM:16x, CD:48x/24x/48x DVD+RW/DVD-RW)

така ползвал съм я 3-4 пъти отначало като я взех си работеше.. записах 1 диск с windows xp. ок пускам инсталация исписва ми еди кои си фаил не може да се копира. копира го но с малко зор , следващият път пак преинсталирвам този път вече 3-4 файла отказва да копир аот диска на хард диска... ок пак ги копира с зор. И тук апреди 2 -3 дни исках да запиша 1 мб iso файл НЕЩЕ НЕЩЕ НЕЩЕ да запише след 30 минути опити най-накрая го записа и прочете и от там нататак вече проблема е следният като вкарам dvd-р диска , записвачката хърка тоест предполагам опитва се да го чете но не успява и хърка и неще да ми чете дисковете вече и да записва.. а в лога на windows пишеше The device, DeviceCdRom0, has a bad block.  и така според вас вече за боклука ли е тази записвачка ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гост

Здравейте бях си закупел една DVD записвачка втора употреба LITE-ON DVDRW SOHW-1653S  (DVD+R9:4x, DVD+RW:16x/4x, DVD-RW:12x/4x, DVD-ROM:16x, CD:48x/24x/48x DVD+RW/DVD-RW)

така ползвал съм я 3-4 пъти отначало като я взех си работеше.. записах 1 диск с windows xp. ок пускам инсталация исписва ми еди кои си фаил не може да се копира. копира го но с малко зор , следващият път пак преинсталирвам този път вече 3-4 файла отказва да копир аот диска на хард диска... ок пак ги копира с зор. И тук апреди 2 -3 дни исках да запиша 1 мб iso файл НЕЩЕ НЕЩЕ НЕЩЕ да запише след 30 минути опити най-накрая го записа и прочете и от там нататак вече проблема е следният като вкарам dvd-р диска , записвачката хърка тоест предполагам опитва се да го чете но не успява и хърка и неще да ми чете дисковете вече и да записва.. а в лога на windows пишеше The device, DeviceCdRom0, has a bad block.  и така според вас вече за боклука ли е тази записвачка ?

Има една група хора, които добре знаят, че никога не се купува втора ръка записвачка и твърд диск. На останалите, мнението не ме интересува!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да записвачката е за боклука. Сега за хард диск, може и да се прежалиш понеже има тестовви програми, които могат да кажат какво му е състоянието, но записвачка не. Там всичко е на късмет. А и новите не са чак толкоз скъпи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.