Премини към съдържанието
15 години Kaldata.com – време е да почерпим! Прочети още... ×

Препоръчан отговор

Здравейте имам качен един   "Windows 98SE"  на виртуална машина някой може ли да ми каже как да му пусна интернета не мога да го свържа към мрежата и тва е

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо точно 98 си избрал? :rolleyes:

Защото иска да го пробва ,а и google търсачката тогава са я пуснали за първи път през 1998 и иска да се върне в миналото на DOS игрите и 16-bit-товата графика

Това може да ти помогне http://www.youtube.com/watch?v=8cpAv_a89UA

Въведи му IP или каквато е там връзката...

IP-то не си ли го взима сам virtual box-а на Oracle ?.Аз имам virtual box на Oracle  и съм си инстанлирал Android 4.3 jelly bean и имам интернет без да задавам IP

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

IP-то не си ли го взима сам virtual box-а на Oracle ?.Аз имам virtual box на Oracle  и съм си инстанлирал Android 4.3 jelly bean и имам интернет без да задавам IP

Да каже първо дали използва виртуал бокс, щото ако е с vmware имам подозрения къде проблема.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да каже първо дали използва виртуал бокс, щото ако е с vmware имам подозрения къде проблема.

Докато не ни кажи ще можем само да гадаем

Редактирано от Serious_Mitko (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.