Премини към съдържанието
C.O.M.O.D.O

Спешно Немско-Български речник

Препоръчан отговор

Търся спешно немско-български речник с транскрипции, и ако е говорящ още по-добре.

Самоучители също ми вършат работа.Приемам всякакви съвети, които ще ми помогнат да науча езика по-най-бързия начин на елементарно ниво...на местна почва вече ще го подобрявам.

Предстои ми да замина за Германия и се лутам в мрежата, но нищо не откривам.

На Габеров и Евродикт са без транскрипции.

Някой ако има нещо предвид може и на ЛС да ми драсне.

Редактирано от C.O.M.O.D.O (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви транскрипции те гонят? Това не ти е английски. В немския, както се пише, така се чете. Има няколко специфични букви, като "есцет", "ч" и други, но се научават лесно. Най-добре си купи разговорник от някоя книжарница. Така най-лесно ще се оправиш. Успех.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хвърли едно око и на това.

Редактирано от luckyboy (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какви транскрипции те гонят? Това не ти е английски. В немския, както се пише, така се чете. Има няколко специфични букви, като "есцет", "ч" и други, но се научават лесно. Най-добре си купи разговорник от някоя книжарница. Така най-лесно ще се оправиш. Успех

Аз съм учил английски.На немски не знам и две думи в момента пък ми предстои до няколко дни да тръгна.

Имат доста дълги думи, които ги изговарят много глухо...затова питах за транскрипция.Като ще уча, поне да уча правилно.

Хвърли едно око и на това.

Тоя го инсталирах вече.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така от компютъра и то за два дена трудна работа.Вземи нещо, което да ти е винаги под ръка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.