Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Препоръчан отговор

Приятелят ми ще си взима нова конфигурация с бюджет 700 лева.Без периферия и нищо няма да се ползва от стария комп.Ще се използва основно за игри. Предпочита: Тъй като е с ограничен бюджет (700 лв,), предпочита проц. Амд поне с 4 ядра HDD-500GB видео 2GB GDDR5 например nVidia GeForce GTX 650 рам 4GB Благодаря на всички включили се.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ASUS F2A55-M LK2 PLUS /FM2
ATHLON X4 750K /BOX/FM2
4GB DDR3 1333 A-DATA PRO
500G SG 3Y WARR SATA 6G/7200
PowerColor HD7790 1GB GDDR5 OC
CM K280 W/ELITE 500W

Обща стойност - 704.03 лв. с ДДС

Количка

Следващата стъпка нагоре за видеото е 650 Ti Boost, щом е за игри, но там излизаме по-сериозно от бюджета, но 7790 си е достатъчно способна и е по-добър избор от 650 Ti. Ако може да се надхвърли малко бюджета, най-препоръчителното е да се вземат отделно кутия и захранване, това е малко компромисно решение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

BIOSTAR A960G+ AM3+
AMD FX-4300 /3.8GZ/X4/BOX/AM3+
2GB DDR3 1600 A-DATA
500GB SEAGATE 7200/6GB/16MB
PALIT GTX650 2GB D5
CM K280 W/ELITE 500W

Обща стойност - 699.58 лв. с ДДС

Количка.

Мисля че удовлетворява изискването ви.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързите отговори :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Sensey
      Здравейте, вчера като си почиствах лаптопа  забелязах тези 2 подобни на гайки, които се търкаляха около дъното. Някой знае ли от къде може да са се развили?

• от DarkEdge
      Здравейте,
      Предстои ми смяна на дограма на кухнята - с остъклен балкон, западно изложение. В тази връзка възникват едни въпроси във връзка с цена/ефективност:
      1. Има ли смисъл дограмата да е повече от 4 камерна
      2. Има ли смисъл стъклопакетът да е  от нискоемисионно или високоенергийно стъкло.
      Моля за ограничен спам в темата. 
      Всички гаубици и други средства за отстрел да оставите на входа.

• от mehorax
      Здравейте,имам ASRock G31M-S R2.0 дъно и процесор intel xeon x5460.
      Ще работили всичко.
      Благодаря предварително.
    • от Nikolay Pavlinov Panchev
      Здравейте,
      Имам дак, който поддържа SPDIF връзка (оптична или коаксиална) и искам да го свържа с компютъра ми.
      За жалост, когато си го купувах не се интересувах от подобни детайли си взех asrock H110 дъно, което не поддържа spdif out.
      Ще можете ли да ми помогнете и ориентирате към кое дъно да подходя, което да удолетвори нуждите ми?
      Важно е да уточня, че дъното трябва да поддържа socket 1151 технологията, DDR4 2133, поне три харддиска, да се побира в миди тауър и да поддържа gtx 1060 видео карти
      Благодаря предварително!
    • от Rouhox
      Здравейте,хорица за пръв път пиша тук,един приятел ми каза за сайта Значи искам компютър за да кажем 2000 лева,но ако се налага или не достигат някакви пари мога и да дам 2150-2200,за да се получи перфектно,искам да подкарвам най-новите игри на макс графики ако е възможно с този бюджет?Та сега да кажа с какво разполагам,значи имам хард диск на стария компютър но е само 500 гигабайта,абе като цяло имам стар компютър там с 2 рам,които са ужасни тъп процесор и нямам видео карта,за нищо не става,имам и този монитор,който съм прикачил долу,та въпроса ми е мога ли да го използвам и според вас хубав ли е ,в смисъл на 10 години мисля че е модела е Acer-AL1916W 19 инча.Ще съм много благодарен,ако някой ми помогне!Искам и да кажа,че не искам втора ръка неща и ако се може частите да са от възможно най-евтиния сайт! Също така,някой може ли да ми каже,кой уиндоус е най-добър и от къде мога си го сложа след като си взема компютъра,защото по сайтовете гледам,че искат по 250 лева.Това е от мен,благодаря предварително!  
      'EDIT';Нещо не искаше да прикачи снимката,та ето я https://ibb.co/cxAGA7
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.