Премини към съдържанието
mal1

След "ъпгрейтване" не се четат субтитрите

Препоръчан отговор

След "Ъпгрейтване" субтитрите не се четат-някакви китайски знаци.Моля, помогнете

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След "Ъпгрейтване" субтитрите не се четат-някакви китайски знаци.Моля, помогнете

На кое? Каква е операционната система? За плейър ли става въпрос?

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преинсталирал си Уиндоус и не си настроил регионалните настройки на БГ ли?

Редактирано от Димитър 59 (преглед на промените)
  • Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тук само се задават въпроси ли? Да питам и аз тогава :D

Да не сте си ,,обновили,,плеъра та сега да чете субовете само на ,,китайски,,...А? :clown:

Де е врачката на форума беееее-тя да каже :D  :offtopic_s:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На човека, не му излизат субтитрите, а вие вместо да му помогнете, го заринахте с въпроси.....Как да ви прочете въпросите, като няма субтитри? Дайте му отговори :ph34r:

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,преинсталираха ми Уиндоуса ХР, има и офис 2010, около 800 мб?, но на всички плеъри/медиа плеър класик, гом и оригиналния/  само на  филмите излизащите субтитри са с странни, неразбираеми букви.Ел.поща и книги се четат нормално.Поздрави 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,преинсталираха ми Уиндоуса ХР, има и офис 2010, около 800 мб?, но на всички плеъри/медиа плеър класик, гом и оригиналния/  само на  филмите излизащите субтитри са с странни, неразбираеми букви.Ел.поща и книги се четат нормално.Поздрави 

Ползвахте ли търсачката на форума че да не се повтаряме ? Коментирано е многократно !

Трябва да си промените регионалните настройки на windows като ги направите за България. Проблема не е в плеерите ви а в настройките на ОС които са преминали към подразбиране след ъпдейта.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво по-точно да търся с търсачката - на "регионални настройки" нищо не излиза.Поздрави

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Следвай този ред:/Контролен панел/Часовник, език и регион/Регион и език/Административни/Промяна на езиковата променлива на средата/Тук,трябва да е на Български!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.