Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой го знаят, някой него знаят. Това е един Български Фотошоп форум който се развива от 6 месеца вече насам и то успешно. Екипа е добър, ресурси има, състезания има, но ни трябва потребители който да пишат редовно, да участват редовно и да следят темите. http://psbulgaria.com !

Искам от вас в тази тема да оставите вашите: Мнения, Съвети, Предложения, Критики и какво още се сетите. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нъмбъ оън критика. Не сте написали колко плащате на потребителите си, за да наберете нужната бройка нови.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не плащам на потребителите си. :) Просто ако някой има желание нека го посещава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ви ли притеснява, че екипът ви е по-голям от броя на потребителите ?

Форумите, които изискват регистрация, за да бъдат разглеждани нямат шанс, не знам, за какво развитие говориш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така де, аз не си давам данните безплатно :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Не ви ли притеснява, че екипът ви е по-голям от броя на потребителите ?

Форумите, които изискват регистрация, за да бъдат разглеждани нямат шанс, не знам, за какво развитие говориш.

Прав си с доводите си, които по-рано ми написа. Сега наистина те разбирам и ти се извинявам, ако се чувстваш засегнат от мен. Даже си много прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме притеснява, екипа ми от 9 човека ( не броим виповете ).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме притеснява, екипа ми от 9 човека ( не броим виповете ).

Хм, значи са достатъчно. Защо тогава си търсиш рибки...Оппааа, випове...Значи и се и плаща също..Вече е ясно...Всичко е за кинтите. В този случай темата е рекламна и отива както си му е реда -  в коша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой го знаят, някой него знаят.  :)

Искаш да кажеш че само вие си го знаете.

Ами занимавайте си се, като ви е интересно да сте на затворени врати.

И какъв точно ви е бизнес моделът ?

От къде трябва да идват кинтите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ се плаща, форума съм го направил за потребителите, за да им се помага. Затворил съм го, за да привлека повече потребители и пък не искам да се изнася съдържание от гостите. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво да правим там ?

Достъпа е забранен или страницата не съществува, поне момичета да имаше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на такива форуми и табели не вярвам , на едно място пишеше ЖЕНИ влизам, а то тоалетна

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво да правим там ?

Достъпа е забранен или страницата не съществува, поне момичета да имаше.

Ами регистрирай се, нормално да съм го забранил. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами регистрирай се, нормално да съм го забранил. :)

Знаеш ли, че има много сайтове, в които ще ти бият шут за подобен спам.

Да се регистрирам, за да видя какво ?

Как 5 човека с минимални знания си чатят ли, не мисля, мерси.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гостите вече имат достъп до форума :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нови ъпдейти по форума, като нов скин,нови модули, разделите са малко по-подредени и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от Fiori
      Добър ден! Отново се обръщам към вас с молба за помощ. Не е кой знае какво за някои от вас, но мен ме затруднява махането на фон от гиф. Нямам си ни най-малка представа как се случва. На изображение знам, но гифчетата явно си имат някакъв чалъм, който ако някой знае - да ми сподели. Благодаря предварително и се извинявам, ако въпросът не е към тази графа във форума. 
    • от kalansuv
      http://vek21press.com/index.php/2016/01/17/russia-ograbva-bulgaria/
      Как да стане така, че всички българи да четат тези прости факти.
      Защо е тази слепота!
      И тази мъка българска!
      Явно на някой хора в България нивото си е такова, интелектуална немощ и слепота, колкото и да доказваш и с цифри и факти и не става и туй то, Ганьо се е запънал на братушките, мрази злите американци и точка. Ти му обясняваш как му бъркат ежедневно в джоба то те гледа, като живо и „ааа мариците…“, Ганьоо тия марици са толкова американски, колкото ти си Китаец или другия ми любим русофилски тъпизъм е за „грантовите журналисти“ щото взимали грантове и са купени, а Ганьо не разбира просто, че с въпросните грантове се финансират дейности в които никой не инвестира за да има някакво равновесие и всичко това се прави абсолютно прозрачно, което изключва рекета на другия полюс са ганьовите патриоти, дето ги финансират абсолютно незаконно не прозрачно типично по ганьовски, обаче Волгин може да каже на Гамизов, че е грантов журналист и да хвърля кал с доказателства, ех ако нямаше толкова чугунени глави в България такива, като Волгин също нямаше да има, защото той е мърсотията хвърляща мърсотия….
      http://vek21press.com/index.php/2016/01/17/russia-ograbva-bulgaria/
      Поздравления за статията! Освн за пенсионерите (като мен) оставени на доизживяне, главната беда за България е, че грабежът от червените господари (комунистически и посткомунистически, руско-българо-съветски) прокудиха преобладаващата от младото дееспособно поколение да търси оцеляване, спасение и достоен живот в чужбина. Главната причина за дмографския и морален разпад на България е въведения сталинско -димитровски насилнически, диктаторски режим на мизерно, робско зплащане на труда, което не е било и го няма в нито една нормална капиталистическа демократична страна. Този манталитет на ограбване на хората и от държавата и от новоизпечените „капиталисти“ господства и съсипва народа и сега и в „братска“ Русия и у нас, които сме уж „по демократични и по европейци“….
    • от Rikemaru
      Здравейте,
      Бих искал да Ви попитам понеже срещам затрудения в оразмеряването на една снимка. Имам снимка която е Weight 16535 и Height 4606. Искам да я направя да е H:280cm x 140cm обаче след, като я оразмеря просто излиза адски разпъната и изглежда доста зле. Та въпроса ми е как да го направя за да изглежда добре(не толкова видимо размазана и разпъната)
      Благодаря!
    • от NoObZ
      Намерих човек! Трийте темата!
    • от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте запознах се с този форум на скоро "kaldata" и видях , че има доста разбирачи в тази свера на Дизайнерство "Уеб&Графичен" дизайн . Сайт линк натисни ТУК ! 
      Екипа които търся е следния ;
      [ Модератор ][ Дизайнер ][ Ресурси ] ( Изисквания ) 
      Дизайнер ;
      Напреднали умения с PhotoShop
      Модератор ;
      Да има поне минималния познания на програмата
      Ресурси ;
      Да има желанието да качва различни и нови ресурси в сайта 
      Към всеки член ;
      Да може да работи в екип ;
      Да има желанието и времето да се занимава ;
      Не е задължитено да сте приятен и позитивен човек  
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.