Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Някой го знаят, някой него знаят. Това е един Български Фотошоп форум който се развива от 6 месеца вече насам и то успешно. Екипа е добър, ресурси има, състезания има, но ни трябва потребители който да пишат редовно, да участват редовно и да следят темите. http://psbulgaria.com !

Искам от вас в тази тема да оставите вашите: Мнения, Съвети, Предложения, Критики и какво още се сетите. :)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нъмбъ оън критика. Не сте написали колко плащате на потребителите си, за да наберете нужната бройка нови.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не плащам на потребителите си. :) Просто ако някой има желание нека го посещава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ви ли притеснява, че екипът ви е по-голям от броя на потребителите ?

Форумите, които изискват регистрация, за да бъдат разглеждани нямат шанс, не знам, за какво развитие говориш.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Така де, аз не си давам данните безплатно :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ви ли притеснява, че екипът ви е по-голям от броя на потребителите ?

Форумите, които изискват регистрация, за да бъдат разглеждани нямат шанс, не знам, за какво развитие говориш.

Прав си с доводите си, които по-рано ми написа. Сега наистина те разбирам и ти се извинявам, ако се чувстваш засегнат от мен. Даже си много прав.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не ме притеснява, екипа ми от 9 човека ( не броим виповете ).

Хм, значи са достатъчно. Защо тогава си търсиш рибки...Оппааа, випове...Значи и се и плаща също..Вече е ясно...Всичко е за кинтите. В този случай темата е рекламна и отива както си му е реда -  в коша.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Някой го знаят, някой него знаят.  :)

Искаш да кажеш че само вие си го знаете.

Ами занимавайте си се, като ви е интересно да сте на затворени врати.

И какъв точно ви е бизнес моделът ?

От къде трябва да идват кинтите ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

НЕ се плаща, форума съм го направил за потребителите, за да им се помага. Затворил съм го, за да привлека повече потребители и пък не искам да се изнася съдържание от гостите. ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво да правим там ?

Достъпа е забранен или страницата не съществува, поне момичета да имаше.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз на такива форуми и табели не вярвам , на едно място пишеше ЖЕНИ влизам, а то тоалетна

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И какво да правим там ?

Достъпа е забранен или страницата не съществува, поне момичета да имаше.

Ами регистрирай се, нормално да съм го забранил. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами регистрирай се, нормално да съм го забранил. :)

Знаеш ли, че има много сайтове, в които ще ти бият шут за подобен спам.

Да се регистрирам, за да видя какво ?

Как 5 човека с минимални знания си чатят ли, не мисля, мерси.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има нови ъпдейти по форума, като нов скин,нови модули, разделите са малко по-подредени и т.н.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Подобни теми

• от Йордан Георгиев Йорданов
      Здравейте запознах се с този форум на скоро "kaldata" и видях , че има доста разбирачи в тази свера на Дизайнерство "Уеб&Графичен" дизайн . Сайт линк натисни ТУК ! 
      Екипа които търся е следния ;
      [ Модератор ][ Дизайнер ][ Ресурси ] ( Изисквания ) 
      Дизайнер ;
      Напреднали умения с PhotoShop
      Модератор ;
      Да има поне минималния познания на програмата
      Ресурси ;
      Да има желанието да качва различни и нови ресурси в сайта 
      Към всеки член ;
      Да може да работи в екип ;
      Да има желанието и времето да се занимава ;
      Не е задължитено да сте приятен и позитивен човек  
      Здравейте , искам да ви представя един български форум за PhotoShop : 
      Резюме ;
      Какво представлява форумът?  Това е мястото, където можете да намерите всичко, свързано с фотошоп! Ако си начинаещ и се луташ измежду многобройните опции на програмата, то тук ще намериш подробни уроци, помощ от по-напредналите потребители, контакт с дизайнери. Ако си дизайнер – това е перфектното място. Защо ли? Тук можеш да намериш всякакви ресурси, групирани по категории, но също така и да обмениш опит с другите дизайнери, да научиш нещо ново. Човек никога не спира да се развива и да учи!  Можеш да си полезен на себе си, но в същото време и на другите като изработиш нечия поръчка! А за потребителите, които желаят да се възползват от услугите на форума за изработка на графично изображение,  било то банер, лого, или друго, е предоставена възможността да се свържат с екипа ни от талантливи дизайнери и поръчката им да бъде изпълнена във възможно най-кратък срок!  Не се страхувай и колебай да се включиш в нашето общество, ние нямаме търпение да се запознаем с теб! 
      Нямам търпение да чуя вашите критики  и също така ви чакам , да се запознаете с програмата PhotoShop
      http://photoshop.forumotion.eu
      Какво представлява форумът?  Това е мястото, където можете да намерите всичко, свързано с фотошоп! Ако си начинаещ и се луташ измежду многобройните опции на програмата, то тук ще намериш подробни уроци, помощ от по-напредналите потребители, контакт с дизайнери. Ако си дизайнер – това е перфектното място. Защо ли? Тук можеш да намериш всякакви ресурси, групирани по категории, но също така и да обмениш опит с другите дизайнери, да научиш нещо ново. Човек никога не спира да се развива и да учи!  Можеш да си полезен на себе си, но в същото време и на другите като изработиш нечия поръчка! А за потребителите, които желаят да се възползват от услугите на форума за изработка на графично изображение,  било то банер, лого, или друго, е предоставена възможността да се свържат с екипа ни от талантливи дизайнери и поръчката им да бъде изпълнена във възможно най-кратък срок!  Не се страхувай и колебай да се включиш в нашето общество, ние нямаме търпение да се запознаем с теб!
    • от СТАМАТ
      Conspiracy Music Guru -https://www.youtube.com/channel/UCnle... https://stamat2015.blogspot.bg/ https://docs.google.com/document/d/1y... Най-после на Български език Първата Автентична Авторска книга за Плоската Земя: "Истината за Плоската Земя и Освобождението на Човечеството, или Зететичните изследвания на СТАМАТ" !!! Следовници на Истината и Търсачи на Трансцендента, сваляйте на PDF, разпечатвайте и разпространявайте!!! http://stamat2015.blog.bg/ http://sthamanuviro.blog.bg/ МИР И ЛЮБОВ!!!
    • от Vasililiev
      Търся лаптоп предимно за обработка на снимки в Photoshop и за гледане на филми.Спрял съм се на https://laptop.bg/laptops-hp-250_G5-hp_250_g5_X0P62EA_240gbssd . Въпроса ми е дали видеокартата трябва да има собствена памет за да мога да ползвам Photoshop,или и споделената памет ще ми свърши работа
  • Разглеждащи в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Дарение

Информация

Този сайт използва бисквитки (cookies), за най-доброто потребителско изживяване. С използването му, вие приемате нашите Условия за ползване.