Премини към съдържанието
Nemirko

Къде мога да намеря добри сайтове за споделяне/качване на музика?

Препоръчан отговор

Здравейте! Къде мога да намеря добри сайтове за качване/споделяне на музика, подобни на Vbox7 но може и да са чуждестранни. Единствените ми изисквания са: 1. Да могат да се достъпят и от чужбина, а не само от България.  2. Да не бъда засегнат от някакви санкции или други наказания на профила ми, заради авторски права. Не искам да крада музика, а просто да я представям/споделям с останалите. Ако някой знае за такъв сайт моля да ми каже. Има ли някой добър руски сайт?... Благодаря Ви! :)

Редактирано от Sarcevoditel (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Къде мога да намеря добри сайтове за качване/споделяне на музика, подобни на Vbox7 но може и да са чуждестранни. Единствените ми изисквания са: 1. Да могат да се достъпят и от чужбина, а не само от България.  2. Да не бъда засегнат от някакви санкции или други наказавия на профила ми, заради авторски права. Не искам да крада музика, а просто да я представям/споделям с останалите. Ако някой знае за такъв сайт моля да ми каже. Има ли някой добър руски сайт?... Благодаря Ви! :)

Ето тук няма да те гонят за авторски права. Сайта е много добър, има мобилна версия, а за чужбина мисля, че може да се влиза и от там. Да добавя, че сайта е на едно приятелче :D

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето тук няма да те гонят за авторски права. Сайта е много добър, има мобилна версия, а за чужбина мисля, че може да се влиза и от там.

Да добавя, че сайта е на едно приятелче :D

Благодаря! Ще го пробвам!

Приемете моите най-искрени почитания и благодарност!

Надявам се да може да се достъпва от чужбина, защото точно тази функция липсва във Vbox7... За огромно мое разочарование... А аз съм меломан и обичам качествената и хубава музика (особено поп- и рок-баладите от 80-те и 90-те), затрогваща Сърцето и вбесяваща Разума... Сайта на Vbox7 много ми харесваше, но заради една изстрадана Любов ми се наложи да се оттегля оттам. Сега отново ще мога да си качвам любимата си музика! Моля Ви попитайте със сигурност приятеля си, дали е достъпен сайта му и от чужбина! Моля Ви!... Интересува ме и дали може да се качват/добавят субтитри към клиповете там, подобно на Vbox7 и как става това? Можете ли да ме свържете с приятеля си? Пишете ми на лична поща, моля...

:):wors::handshake:;)

Опс! Не търся точно това. Извинявайте! Иска ми се да е по-скоро сайт на който да качвам директно клиповете, а не да трябва да ги споделям отнякъде... Ако е възможно препоръчайте ми такъв... Нещо като: vk.com Не е задължително да е български!

Моля помогнете ми! Ако някой знае нещо, ще му бъда благодарен! :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vbox.com ...

http://vbox.bg/

Да. Зная го! Но се чудех дали е достъпен и от чужбина. Ще замина извън страната и исках да имам възможността да си качвам любимата музика... Както понякога обичам да казвам: "Затрогваща Сърцето и вбесяваща Разума". Благодаря Ви! Ще потърся за всеки случай и из руските сайтове... VKontakte - vk.com/ например е руския вариант на Фейсбук и може да се достъпва отвсякъде, позволява ъплоуд до 1 GB на файл, а и може да се гледа после он-лайн видео клипа... :) Много Ви благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Опс! Не търся точно това. Извинявайте! Иска ми се да е по-скоро сайт на който да качвам директно клиповете, а не да трябва да ги споделям отнякъде... Ако е възможно препоръчайте ми такъв... Нещо като: vk.com Не е задължително да е български!

Моля помогнете ми! Ако някой знае нещо, ще му бъда благодарен! :)

Предполагам търсите нещо като: DropShots, Dadooda.

Други предложения, в които доколкото знам не се качват видеоклипове, а само музика: YourListen, SoundCloud, ReverbNation.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Vbox.com ...

http://vbox.bg/

Благодаря! Ще го огледам и него...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам търсите нещо като: Мой Мир - или mail.ru...

В румънския качването на файл е лимитирано до 1 GB (ако си спомням добре), което си е доста! :)

В руския  сайт пък, клиповете са до 2 GB!!! Има и възможност за качване на аудио файлове с формат mp3 !!! А също и на  снимки!

Отделно от това и в двата сайта има доста потребители, а те пък могат и да си чатят безплатно и има доста  други интересни неща. Руския ми прилича донякъде на Facebook! ;)

Браво на руснаците!!!

:)

Благодаря на всички Ви!

Бяхте много отзивчиви и любезни!

Благодаря Ви!

Поклон! Чест и почитания! :)

:handshake:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За споделяне не знам,обаче ето ви един сайт за истински меломани

Цели дискографии във всякакви стилове музика

Слушат се онлайн

няма смисъл от сваляне ако ме питате

пишеш в търсачката,излиза ти,пускаш и се наслаждаваш:

http://musicmp3.ru/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За споделяне не знам,обаче ето ви един сайт за истински меломани

Цели дискографии във всякакви стилове музика

Слушат се онлайн

няма смисъл от сваляне ако ме питате

пишеш в търсачката,излиза ти,пускаш и се наслаждаваш:

http://musicmp3.ru/

Благодаря Ви и на Вас! Много любезно. Ходих до сайтчето и го поогледах... Прав сте. Има хубава музика. Но на мен ми трябва не само да слушам. Обичам и да качвам музика, не само да слушам. ;)

Но този сайт, който ми предложихте много ми хареса и си го запазих в отметка на браузера.

Благодаря отново :) !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ето друг тогава:

http://musicmp3spb.org/

Тук се сваля,обаче песен по песен.

Аз така и не разбрах,дали може цял албум направо да се свали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ta ...5  години по-късно, някой ще даде ли сайт за качване, не за теглене или слушане...Сайт, където могат и да се теглят от др. потребители. Сайт, от където можеш да го споделиш на някого в мессинджър, вайбъри т.н. Значи,  имаше някакъв 4you, който ме банна заради авторски права. Та човекът търси такъв, но да няма издънки:) ..както и аз търся!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навсякъде. Правиш го с парола и няма да те баннат за авторски права. Примерно гугъл диск.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Николай Алексиев
      Здравейте, не съм сигурен че темата е за тук, но ми се видя най-близо по смисъл.
      Та с няколко думи, търся човек ентусиаст, който да има свободно време и познания със софтуер
      за видео обработка за взаимно създаване и поддържане на YouTube канал.
      Идеята ми е аз да правя хип-хоп , денс, машъп и екстендед версии на популярни
      песни а втори човек да се занимава с видеото и ъплоуда. За отличен образец на идеята ми 
      може би е каналът на Trap Nation, искам да се получи нещо подобно.
      Пускам и линк към soundcloud акаунта ми, като там са качени малка част от готовите неща.
      Ако има ентусиасти нека ми пишат за да видим какво можем да създадем заедно.
      ::::::::::::::::::::Soundcloud Nikso:::::::::::::::::::: 
    • от Obscurity
      Привет
      Искам да си купя някаква аудио система основно ще я ползвам за слушане на музика
      За в момента съм се прицелил във 
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/vertical-90-p268314871/
      https://www.pazaruvaj.com/hifi-sistemi-c3401/oneconcept/v-15-bt-p337488666/
      https://www.pazaruvaj.com/aktivni-koloni-c4060/edifier/r1280db-2-0-p370574491/?sgst=1
      На първо място това което бих искал е по качествен звук,дали edifier 1280db би изкарал по качесвено звучене от другите които пък имат екстри като фм радио аларма.ккак са oneconcept със баса тази марка от скоро я научих и нз нищо за тях
      Основно за източник на сигнала ще ползвам таблет или смартфон няма да ги връзвам за комп кое би било по доброт.
    • от Nikaset
      Препоръчайте вокален педагог в София. На 23 години съм и досега не съм се занимавал с музика. Благодаря за отделеното време предварително. :)
    • от Reyko
      Здравейте, наскоро един приятел ми прати "уреда" по-долу, но за съжаление нито той- нито аз знаем какво е, поразрових се из нета 2-3 дена и нищо не намирам, може ли някой, който разбира повечко да каже какво е, къде мога да го намеря и колко струва. "Уредът" е светещ в синьо неон, който беше в ритъма на баса, като си слушах и пробвах на 13volume нямаше проблем, и си светкаше заедно с басс-а, като увеличих повечко - на 23, светеше повече и по-бързо, но за 2 секунди всичко изгърмя. Моля да ми дадете съвети къде мога да го намеря това и по възможност да е по-издръжливо. (Уредът е за говорител 12*)
      ПС: Пробвах и в алиекспрес, даже им писах и "ticket", но за сега нищо!

• от Пламен Р
      Някой да ми каже някой хубав сайт за гледане на тенис онлайн!!!без hdtennis.ru  и streamcomando.
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.