Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

daka_kill

Препоръки за Лаптоп до 1000лв.

Препоръчан отговор

Лаптопа ще се ползва предимно за игри (нови), гледане на филми (FHD) и т.н.

лимитът е до 1000лв., ако може ми предложете някакъв, за който сте сигурни, че няма да го връщам след седмица/месец в магазина :D

Също така да кажете от кой магазин да го купя (и знам, че ще има, но за всеки случай да си кажа) да има и гаранция минимум 2 години :)

Нямам предпочитания за марка на лаптопа, както и за процесор, стига да подкарва каквото има излязло и да не ми създава проблеми :whist:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За игри трябва да отделиш поне 2000 лв. даже и нагоре :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Acer Aspire E1-571G ще ти върши работа за по леките игри, но за най - новите и тежки 3D игри ще трябва да отделиш поне 2-3 хиляди за лаптоп или да си вземеш настолен.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е по-добро от Павилиън. Павилиън серията "dv5", до която съм се докосвал, елиминираше нуждата от духалка в стаята през зимата. 60-65 градуса при браузване (след почистване). За тези пари едва ли ще намерите нещо, което да се доближава до изискванията ви "игри (нови)" Погледнете на HP серията Probook, там май са най-качестените решения за такава сума.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За лаптопите до 800лв Нужно ли е да е лаптоп, щом ще играеш игри на него защо не си вземеш настолен ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За лаптопите до 800лв Нужно ли е да е лаптоп, щом ще играеш игри на него защо не си вземеш настолен ?

Eми някои предпочитат лаптоп ,а не компютър ,но иначе може да се върже с монитор и външна клавиатура и мишка и да се играе ,като настолен компютър игрите ,а не на лаптоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Eми някои предпочитат лаптоп ,а не компютър ,но иначе може да се върже с монитор и външна клавиатура и мишка и да се играе ,като настолен компютър игрите ,а не на лаптоп

Много умно, да си купиш видеокарта и процесор със свръх по-малка производителност от тези на настолните машини, като дадеш два пъти по-голяма сума и да ги вържеш за монитор и мишка...Не мога да повярвам просто.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.