Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

Феарчо

Програма за правене на клипове

Препоръчан отговор

Търся програма за правене на клипове. Под правене имам предвид наставяне на много клипове ( пр. от 5 клипа да се получи 1 ), изрязване ( от началото вземане на части от средата или от края на клипа ), вкарване на музика ( пр. през целият клип да свири една песен или пък при определено време да свирят различни песни, и песните които да поддържа програмата да са mp3 и да може да чете песни с повече MB защото тъпият DVD maker чете само до2 MB ). Ако някои знае такава програма и може да потвърди за нейното качество и способности да сподели ще съм му благодарен и ако имам възможност ще почерпя :D :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, има много програми за видео монтаж, но тек съм ти подбрал такива с които съм работил и съм доволен:

Безплатни: MS Movie Maker, Virtual Dub - лесни за употреба с ограничени възможности, идеални са за начинаещи и любители.

Платени: Sony Vegas Pro, Adobe Premiere Pro - с по усложнен интерфейс, но с почти неограничени възможности. Професионални.

И много много други разбира се!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Vegas Pro и между Camtasia Studio коя е по добра ?

Здравей, има много програми за видео монтаж, но тек съм ти подбрал такива с които съм работил и съм доволен:

Безплатни: MS Movie Maker, Virtual Dub - лесни за употреба с ограничени възможности, идеални са за начинаещи и любители.

Платени: Sony Vegas Pro, Adobe Premiere Pro - с по усложнен интерфейс, но с почти неограничени възможности. Професионални.

И много много други разбира се!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Vegas Pro и между Camtasia Studio коя е по добра ?

И двете са боклуци, по-добре ползвай CorelVideoStudio, PowerDirector, Magix.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.