Премини към съдържанието
Феарчо

Програма за правене на клипове

Препоръчан отговор

Търся програма за правене на клипове. Под правене имам предвид наставяне на много клипове ( пр. от 5 клипа да се получи 1 ), изрязване ( от началото вземане на части от средата или от края на клипа ), вкарване на музика ( пр. през целият клип да свири една песен или пък при определено време да свирят различни песни, и песните които да поддържа програмата да са mp3 и да може да чете песни с повече MB защото тъпият DVD maker чете само до2 MB ). Ако някои знае такава програма и може да потвърди за нейното качество и способности да сподели ще съм му благодарен и ако имам възможност ще почерпя :D :D :D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравей, има много програми за видео монтаж, но тек съм ти подбрал такива с които съм работил и съм доволен:

Безплатни: MS Movie Maker, Virtual Dub - лесни за употреба с ограничени възможности, идеални са за начинаещи и любители.

Платени: Sony Vegas Pro, Adobe Premiere Pro - с по усложнен интерфейс, но с почти неограничени възможности. Професионални.

И много много други разбира се!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Vegas Pro и между Camtasia Studio коя е по добра ?

Здравей, има много програми за видео монтаж, но тек съм ти подбрал такива с които съм работил и съм доволен:

Безплатни: MS Movie Maker, Virtual Dub - лесни за употреба с ограничени възможности, идеални са за начинаещи и любители.

Платени: Sony Vegas Pro, Adobe Premiere Pro - с по усложнен интерфейс, но с почти неограничени възможности. Професионални.

И много много други разбира се!

Поздрави!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Sony Vegas Pro и между Camtasia Studio коя е по добра ?

И двете са боклуци, по-добре ползвай CorelVideoStudio, PowerDirector, Magix.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.