Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Съжелявам ако съм сгрешил раздела, но съм нов в сайта. Наскоро си купих Samsung Galaxy S III реплика и проблема ми е, че не мога да се свържа с Wi-Fi-я. В менюто имам иконка "Wi-Fi", но като кликна на нея ми влиза в браузъра и започва да ми дърпа пари от картата, а в настроиките има "Connections", но не пише ншщо за Wi-Fi само за GPRS. Моля ако някой има предложения да ги сподели. :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що ли ми се струва, че репликата която сте купили въобще няма WI-FI модул. Друг път като копувате реплики прочетете какво има и какво няма.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Що ли ми се струва, че репликата която сте купили въобще няма WI-FI модул. Друг път като копувате реплики прочетете какво има и какво няма.

В обавата пишеше, че има WI-FI, дори се обадих в офиса на продавача и той потвърди че има.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото за което се сещам е да влезеш в настройки > резервни копия и инулиране > възстановяване на фабричните настройки. Ако стане, стане, ако не значи си се прецакал много-яко. И това да вие за урок ! Другия път да знаете никога да не си копувате реплика.

Редактирано от VipKokata (преглед на промените)

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Единственото за което се сещам е да влезеш в настройки > резервни копия и инулиране > възстановяване на фабричните настройки. Ако стане, стане, ако не значи си се прецакал много-яко. И това да вие за урок ! Другия път да знаете никога да не си копувате реплика.

Ами, аз преди го пробвах начин, но не стана. Благодря все пак за помоща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Съжалявам ама продавача ви е прецакал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от BluePower
      USB Портовете не ми работят ето и снимка

• от Dimitur Dimitrow
      Здравейте на всички! От около месец се чудя дали да си взема някой премиум телефон на изплащане от Теленор. Проблемът е че - 
      1. Загледал съм се на Huawei P20, Samsung Galaxy S8 или S8+, LG G7 ThinQ или по-бюджетния Galaxy A6+. Изглежда че не просто мога да избера измежду тях.
      2. Никога не съм си взимал телефон на изплащане от Теленор, въпреки че имам доста скъп план.
      По принцип камерата (възможно и да е двойна), бързият процесор и големината (поне 5.5 инча) са ми най-важни...
      Ще бъда изключително благодарен, ако някой може да помогне с този труден избор.
    • от Petar02
      Здравейте,           Не успях да намиря друга тема, по моя въпрос и за това отварям нова. Имам лаптоп Lenovo x61 windows 7 home premium. Когато го включа щом ми каже добре дошли става черен екрана и само мишката може да се движи. Така стои и не ми зареждат иконите. Щом дам Ctrl+Alt+Del и отворя Task Manager и изчакам ми се отварят иконите и си зарежда. След изчакване 30 минути при опит за отваряне на controll panel някой път се отваря, но почти винаги забива и се рестартира.
      Лаптопът е закупен втора употреба и е на норвежки, след като не мога да стигна до control panel, ни мога да му сменя и езика.
      Моля за помощ.
    • от Мирослав Каменов
      Здравейте, моят проблем е следният лаптопът ми е Guru M67SRU закупих си оригинален диск за Windows 7 от Microsoft с цел да вдигна битовете на моят понеже е 32 Bit а искам 64 Bit така сложих диска във лаптопът пуснах инсталацията започнах да го инсталирам и ми изписа че „Windows не може да се инсталира защото е стартиран безопасен режим натиснете Ok за да продължите натискам и вадя диска и пускам Windows normally излиза ми това натискам ok пак това пробвах да вляза във Safe Mode да го спра не става излиза ми само това на снимката и не ме пуска вътре помощ!!!!

• от fresh_bones
      Добър ден от няколко дена компютъра прави проблеми . Не иска да стартира . Пускам го от кобчето тръгва да свети пък не зарежда windows . Трябва го изключа и да го включа пет пъти за да зареди . И още нещо някой път не върти перката на  захранването и също така по някой път като зареди Windows  след като влезе след 2-3 минути ми забива и излиза син екран . Не знам какво да права да го вода на ремонт или ще мога сам да го поправа .  Днес го преинсталирах ама проблема си остава .  Параметрите му са 2 рам  процесор Intel Celeron e3300  две ядра , дънна платка biostar G47-M7 ,  видеокарта Nvidia Getforce  210 1gb . хард диск ADATA sp550 (sata 3 ) . 
      Ето го синия екран http://prikachi.com/images.php?images/643/9357643t.jpg
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.