Премини към съдържанието
SUNNYMONEY

Windows 8 актуализиране

Препоръчан отговор

Здравейте,имам следното питане-след като инсталирах уиндоус 8,сега иска актуализация,но не мога да разбера с кой уин съм,защото активаторите все са за Про и Ентерпрайс,а на мен ми излиза само Windows 8 build 9002.Моля ви ако някой знае да ми каже и ако моя уин е ентерпрайс(има и ентерпрайс Н) да ми каже,за да знам поне какво да търся.

П.С.Познат ми даде диска,но той ми казва,че му се е активирал сам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам следното питане-след като инсталирах уиндоус 8,сега иска актуализация,но не мога да разбера с кой уин съм,защото активаторите все са за Про и Ентерпрайс,а на мен ми излиза само Windows 8 build 9002.Моля ви ако някой знае да ми каже и ако моя уин е ентерпрайс(има и ентерпрайс Н) да ми каже,за да знам поне какво да търся.

П.С.Познат ми даде диска,но той ми казва,че му се е активирал сам.

Десен бутон върху my computer и properties - там пише какъв ти е windows-а

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Точно под windows edition

Да под Издание на уиндоус

Windows 8

2012 Microsoft Corporation  Всички права запазени

Това е само и незнам вече полудявам,много тъпо :no-no:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

AIDA64 може да ти каже много неща. Макар, че за актуализациите няма значение какъв е Уиндоса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Натисни Win+R и в полето което ще ти излезе напиши winver, и ще ти излезе един прозорец който ти показва версията на Windows-a.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,имам следния проблем с Windows 8: от няколко дена връзката ми с интернет е ужасно бавна,сваля с 2KB и не е от интернета.Не спира да изисква инсталация на нови актуализации,които отнемат по 2-3 часа.Вчера вечерта отново актуализираше,изключих го .. станах сутринта -включих го и отново се актуализира ... Ще се радвам ако ми помогнете да разреша проблема си :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Легалната ОС не се държи по този начин. Разбирате какво намеквам, мисля.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Легалната ОС не се държи по този начин. Разбирате какво намеквам, мисля.

Добре..разбирам.И все пак можете ли да ми отговорите как да разреша проблема с бавния нет ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С дадените дотук данни от ваша страна, не можем, но ако ни наемете врачка, би ни дало такава възможност.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво по-точно Ви е нужно за да диагностицирате проблема ?

Дайте пинг към сайта на майкрософт. Стартирайте Command Prompt  от иконата му, или като го напишете в диалоговият прозорец на Run.... Напишете командата ping microsoft.com(забележете интервала) натиснете бутона Enter. Направете екранна снимка с резултата и ни я покажете. Също ни покажете разпънатият прозорец на мениждъра на задачите, за да видим дали и кои процеси товарят машината.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.