Премини към съдържанието

Архивирана тема

Темата е твърде стара и е архивирана. Не можете да добавяте нови отговори в нея, но винаги можете да публикувате нова тема, в която да продължи дискусията. Регистрирайте се или влезте във вашия профил за да публикувате нова тема.

oitz69

kaк да пусна 3д филм от лаптоп?

Препоръчан отговор

Не знам къде да публикувам темата,за което се извинявам.Тегля филма,но не мога да го пусна от лаптопа с ХДМИ кабел.Пробвах с КМ плеър,но не знам как.От флашка тръгва без проблем...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам къде да публикувам темата,за което се извинявам.Тегля филма,но не мога да го пусна от лаптопа с ХДМИ кабел.Пробвах с КМ плеър,но не знам как.От флашка тръгва без проблем...

На телевизор ли ? Телевизора 3Д ли е ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дайте повече инфо моля--стига с тия ,,уклончиви,,въпроси! 

Иначе най-простия отговор е ---както си се пуска всеки филм!

Това устройва ли ва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какъв формат е филма? Опитай с PotPlayer - но ако е iso файл ще трябва да го заредиш с DeamonTools или друга подобна програма и да изпозлваш PowerDVD13 или друга подобна програма за възпроизвеждане. Иначе може да отговориш и на другите въпроси на колегата по-горе. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

обяснявам по-подробно-всичко е 3д-телевизор,филм..От флашка тръгва-телевизора има меню което пита как е изгледа на 3д филма.Именно това меню не ми тръгва,когато го пусна от лаптопа.Фактически,когато пусна филма през плеъра на ТВ,ня ма проблем,когато го пусна през лаптопа и не тръгва...Тръгва,но не мога да го настроя..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво не можеш да настроиш бе човек?

Пускаш си филма на лаптопа --би трябвало да ти излезе съобщение (предполагам е активирано,защото може и да се деактивира),че е открит 3Д сигнал> Натискаш бутона за 3Д и какво става???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Забравя да си сложи очилата и нищо не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като открие сигнала излиза съобщение,за 3Д,само,че лаптопа чрез КМ плеъра го пуска като 2картини една върху друга.Телевизора има меню,което пита как е изгледа на филма-2картини една до друга,2 картини една върху друга..и т.н.Точно това меню не се включва при сигнала от лаптопа,а от флашката се включва.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Коя версия ти е HDMI ? 1.3 или 1.4 ? Направи така, че само телевизора да остане като активен монитор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш в темата на KM и питаш там - http://www.kaldata.com/forums/topic/13268-kmplayer-въпроси-мнения-и-дискусия-обединена/page-50 VipKokata версията на кабела няма значение а скоростта на трансфер но очевидно това не е проблем в случая. Явно и видеото на лаптопа успява да възпроизведе картината та се предполага че е достатъчно. Остава проблема да е софтуерен или иначе казано смотания КМ плеар. Съвета ми е да се смени с подходящ плеар за БлуРей.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като открие сигнала излиза съобщение,за 3Д,само,че лаптопа чрез КМ плеъра го пуска като 2картини една върху друга.Телевизора има меню,което пита как е изгледа на филма-2картини една до друга,2 картини една върху друга..и т.н.Точно това меню не се включва при сигнала от лаптопа,а от флашката се включва.....

Направи картините една върху друга да се види мъглива картина , сложи очилата и гледай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.