Премини към съдържанието
k19_russia

Даване на права в Win7

Препоръчан отговор

Здравейте! Въпроса е такъв имам два акауна. Единят е администратор другият е стандартен юзър. Идеята ми е да инсталирам програми с админа, а стандартният юзър го ползвам прездругото време за да се предпазя от вируси. Сега проблема е такъв, че със стандарният юзър нямам право да записвам в дял D: и ми иска разрешение на администратора. Търсех в управление на компютъра да добавя право на групата users към която принадлежи стандартният ми потребител да добавя това право но не открих как да го направя. Някакви идеи за помощ?

Малка поправка: съобщението за липса на права идва когато искам да сваля файл с Mozilla, който да запиша в D:

Редактирано от k19_russia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте! Въпроса е такъв имам два акауна. Единят е администратор другият е стандартен юзър. Идеята ми е да инсталирам програми с админа, а стандартният юзър го ползвам прездругото време за да се предпазя от вируси. Сега проблема е такъв, че със стандарният юзър нямам право да записвам в дял D: и ми иска разрешение на администратора. Търсех в управление на компютъра да добавя право на групата users към която принадлежи стандартният ми потребител да добавя това право но не открих как да го направя. Някакви идеи за помощ?

влизате като админ, отивате с експлорер на диск Д и десен клавиш и давате права на потребителя върху папките, които ви интересуват

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

влизате като админ, отивате с експлорер на диск Д и десен клавиш и давате права на потребителя върху папките, които ви интересуват

дадох пълен контрол на юзера за дял D:, но пак казва че нямам права?

Прилагам и принт скриин.

Редактирано от k19_russia (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилагам и принт скриин.

Стартирай мозилата като администратор и опитай отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилагам и принт скриин.

Изберете всички папки и пробвайте отново да дадете права. И ако не е проблем направете втория потребител собственик на тези обекти

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изберете всички папки и пробвайте отново да дадете права. И ако не е проблем направете втория потребител собственик на тези обекти

Ураа! Благодаря

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.